Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm  - 1
Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm  - 2
Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm  - 3
Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm - 1/3Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm - 2/3Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm - 3/3

Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm

Kód: NM-NOW4016
Cernunnos je bájná tajemná postava z keltských hlubokých lesů... Tato unikátní precizní socha potěší srdce každého skutečného milovníka keltské mytologie.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.967 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Socha exclusive mytology - Cernunnos - 29 cm

Tato luxusní socha boha Cernunna je vyrobena z polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny. Naprosto věrně evokuje dojem originální kovové sochy, včetně značné hmotnosti. Bude skutečně prestižním, exkluzívním doplňkem vašeho interiéru. Návštěvníkům napoví, kdo skutečně jste.

Cernunnos - šaman nebo bůh?
Cernunnos je bájná tajemná postava z keltských hlubokých lesů... Cernunnos, šaman, jež mění svou podobu, mocný bůh, o němž téměř nic nevíme... Snad jen můžeme tušit, že tento bůh je keltským pojetím původního archetypu Rohatého boha, jemuž se říká Zelený Muž. Cernunnos je mužským protipólem Velké Bohyně.

              Cernunnos - bůh lesa

Cernunnos - život - smrt - život
Cernunnos je tajemná postava s jelením parožím na hlavě, které je symbolem královské moci a moudrosti, nekonečného přírodního koloběhu ( jelen parohy shazuje, aby mu narostly nové). Na všech vyobrazeních je Cernunnos obklopen zvířaty, je pánem a ochráncem zvířat a lesů, představitelem plodnosti, života i smrti. Téměř na všech vyobrazeních drží Cernunnos v jedné ruce torques - nákrčník, kterým se zdobili válečníci a vysoce postavení - tento znak je symbolem síly, moci a ochrany. V druhé ruce třímá tělo hada. Had je starodávným symbolem procesu stvoření, znuvuzrozování - obnovy, plodnosti a léčení (jeho jed může stejně tak zabít jako léčit). Cernunnos je tím, kdo tyto síly ovládá.

Materiál
polyresin

Rozměry (výška x šířka)
29 x 12 cm

Hmotnost sochy
656 g

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky