Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm  - 1
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm  - 2
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm  - 3
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm  - 4
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm  - 5
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm  - 6
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm - 1/6Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm - 2/6Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm - 3/6Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm - 4/6Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm - 5/6Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm - 6/6

Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm

Kód: NM-G1813E5
Danu (někdy Dana) je pradávná Bohyně, Paní Světla a Života. Dárkyně živé vody, hojnosti duchovních darů.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.763 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Socha exclusive mytology - Bohyně Danu - 22,5 cm

Danu (někdy Dana) je pradávná Bohyně, kterou uctívali lidé Irska ještě v období předkeltském. Danu pro ně byla Velkou Bohyní Matkou - Stvořitelkou a jejím lidem se říká "Tuatha Dé Dananns", tedy děti Dany (zkráceně Danaové). Podle legend to byli světlovlasí lidé s božskými vlastnostmi, Boží lidé, lidé světla. 

Lidé Danu měli čtyři poklady

  • Kámen Osudu, který "vykřikl", když se jej dotknul právoplatný král.
  • Meč Světla
  • Kopí Vítězství - Lughovo kopí (symbol přesně mířícího slunečního paprsku), který nikdy nemine svůj cíl
  • Bezedný kotel (známý také jako Dagdův kotel - kotel "dobrého Boha"), jenž představuje stále sytící Zdroj pro každého, kdo k němu přijde. 

Danaové žili v naprostém souladu s Přírodou a jejími cykly. Znali Boží Řád a ctili Bohyni Matku, jako dárkyni života hmotného i Věčného. Nepochybně měli hluboké duchovní Znalosti, které používali, avšak nezapisovali. Opravdové Poznání Božského totiž ani zapsat nejde, je nesdělitelné. Tito Boží lidé žili v lásce, míru a harmonii a nezanechali po sobě žádné zvěsti.

Ani historie se o nich nezmiňuje. Není divu. Historii píší vítězové a ti se pramálo zajímají o mírumilovné kultury, kmeny a národy. Písaři historie záměrně zcela ignorují především zmínky o duchovně vyspělých a svobodných lidech. Systém tohoto světa už od nepaměti všechny tyto zmínky o duchovní svobodě záměrně a systematicky ničí a význam duchovních Znalostí ponižuje nebo záměrně zkresluje. Proč? protože původní duchovní Znalosti vedou Ducha k síle a ke svobodě právě od tohoto systému.

Máme si proto raději myslet a pevně věřit v to, že zde odjakživa všichni pouze bojovali mezi sebou (dokonce i bohové, ačkoliv mají právě oni být příkladem Božské Lásky), že válčit, ničit a zabírat cizí území a bojovat o moc je to nejdůležitější v celé historii lidstva, a tedy i v našich vlastních životech. Taková je historie. Ale kdo chce vidět dál a poznat víc, musí pokládat ty správné otázky, sám pátrat a studovat. A nejlépe, stát se rovněž duchovně svobodným, k čemuž jsou nyní, v těchto dobách dány k dispozici znovu tytéž čisté Znalosti, jaké byly dávány lidem v dřívějších dobách. Jsou zaznamenány v encyklopedii Prapůvodních Znalostí, v knize AllatRa. Kdo tyto Znalosti používá, stává se duchovně svobodným, a tomu se otevírá Pravda. Otevírá se před ním význam a smysl všeho. Takový člověk bude sám v sobě uvnitř znát, co je Bohyně Matka, ta životadárná síla, a bude uvnitř sebe žít tímtéž vnitřním mírem, kterým žili lidé Bohyně Danu.

Pátráme-li jen po povrchu po tom, kým byla ona Bohyně Danu a co představovala, nalezneme rozličné informace o magických schopnostech a silách, léčení, jasnovidectví, různé vymyšlené souvislosti a spekulace. Bohyně, to je především Božská síla ženské tvořivé podstaty. Je to Paní Života. Především duchovního Života. Paní Světla a Života. Dárkyně živé vody, hojnosti duchovních darů.

Tato nádherná luxusní velká socha Bohyně Danu je vyrobena z polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny. Naprosto věrně evokuje dojem originální kovové sochy, včetně značné hmotnosti.

Materiál
polyresin

Rozměry (výška x šířka)
23 x 12 cm

Hmotnost sochy
1,098 kg

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Rituální hudební nástroj Shankha bílá Rituální hudební nástroj Shankha bílá Kód: RY-3932
Shanka je spirituální, rituální a mysteriozní předmět, jehož zvuk podle tradice…
999 Kč
Měsíční kámen bílý pravý, tamblovaný XL Měsíční kámen bílý pravý, tamblovaný XL Kód: BL-TKXL1MKL
V měsíčním kameni se odráží samotný měsíc, přináší živé sny, zlepšuje…
129 Kč
Tonka boby - vykuřovadlo 20 g Tonka boby - vykuřovadlo 20 g Kód: RY-53
Vůně tonka bobulí navozuje klid, jasnost, smyslnost a harmonii.
79 Kč
Náhrdelník křišťál extra, kuličky 4 mm Náhrdelník křišťál extra, kuličky 4 mm Kód: SVK-2100
Nejúčinnější léčivý krystal, který povzbuzuje intuici, projasňuje mysl a…
249 Kč