Socha exclusive Archanděl Metatron - 26 cm

Socha exclusive Archanděl Metatron - 26 cm

Kód: NM-H0433B4
Archanděl Metatron má silnou a přesně zaměřenou energii. Dokáže motivovat a přiměje vás překonat váhavost a podniknout smělé kroky.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
2.235 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Socha exclusive Archanděl Metatron - 26 cm

Tato zcela nevídaná nádherná luxusní velká socha archanděla Metatrona je vyrobena z polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny. Naprosto věrně evokuje dojem originální kovové sochy, včetně značné hmotnosti. Bude skutečně prestižním, exkluzívním doplňkem vašeho interiéru.

Metatron je jedním z mladších archandělů, význam jeho jména není zcela jasný. Pravděpodobně se jedná o proroka a spisovatele jménem Enoch, o kterém se v knize Genesis říká, že „chodil s Bohem", a že si za svého smrtelného života uchoval svou Bohem danou čistotu. Enoch byl rovněž učencem, který se zabýval nebeskými tajemstvími, sám Bůh ho doprovodil do sedmého Nebe, do nejvyšší úrovně, aby tam sídlil a pracoval. Enoch dostal křídla a byl proměněn v důležitého archanděla jménem Metatron. Protože byl Enoch na Zemi zručným a poctivým spisovatelem, dostal podobné zaměstnání i na nebesích: aby zaznamenával vše, k čemu došlo na Zemi, a udržoval akašickou kroniku (známou rovněž jako Kniha života). Enoch má za úkol shromažďovat a pořádat tyto materiály.

Metatron je horlivý, energický anděl, který neúnavně pracuje na tom, aby pomáhal obyvatelům zeměkoule. Jedná jako prostředník mezi Nebem a Zemí, protože má rozsáhlé zkušenosti jak jako člověk, tak jako anděl. Proto nám pomáhá pochopit, jak to vypadá na nebesích i jak pracovat s říší andělů. Metatron má rovněž ve svém srdci zvláštní místo pro děti, především ty, které mají talent pro duchovní záležitosti. Pomáhá zesnulým dětem při přechodu do Nebe a živým dětem k tomu, aby se měly rády a dokázaly se více soustředit. Pomáhá rovněž dětem k duchovnímu uvědomění a ke kultivaci nadání k duchovním záležitostem.

Archanděl Metatron má silnou a přesně zaměřenou energii. Dokáže motivovat a přiměje vás překonat váhavost a podniknout smělé kroky. Rozumí rovněž filosofii a dokáže vám vysvětlit takové věci, jako jsou pohnutky jiných lidí k jednání, či proč dochází k jistým situacím.

Materiál
polyresin

Rozměry (výška x šířka)
26 x 20 cm

Hmotnost sochy
1,002 kg

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky