Socha exclusive Archanděl Metatron - 26 cm

Připraveno k odeslání
2.395 Kč
Kód: NM-H0433B4
Kategorie: Archandělé
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tato zcela nevídaná nádherná luxusní velká socha archanděla Metatrona je vyrobena z tvrzené pryskyřice - polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny. Naprosto věrně evokuje dojem originální kovové sochy, včetně značné hmotnosti. Bude skutečně prestižním, exkluzívním doplňkem vašeho interiéru.

Metatron je jedním z mladších archandělů, význam jeho jména není zcela jasný. Pravděpodobně se jedná o proroka a spisovatele jménem Enoch, o kterém se v knize Genesis říká, že „chodil s Bohem", a že si za svého smrtelného života uchoval svou Bohem danou čistotu. Enoch byl rovněž učencem, který se zabýval nebeskými tajemstvími, sám Bůh ho doprovodil do sedmého Nebe, do nejvyšší úrovně, aby tam sídlil a pracoval. Enoch dostal křídla a byl proměněn v Archanděla jménem Metatron. Protože byl Enoch na Zemi zručným a poctivým spisovatelem, dostal podobné "zaměstnání" i na nebesích: aby zaznamenával vše, k čemu došlo na Zemi, a udržoval akašickou kroniku (známou rovněž jako Kniha života). Enoch má za úkol shromažďovat a pořádat tyto materiály.

Metatron je horlivý, energický anděl, který neúnavně pracuje na tom, aby pomáhal obyvatelům zeměkoule. Jedná jako prostředník mezi Nebem a Zemí, protože má rozsáhlé zkušenosti jak jako člověk, tak jako anděl. Proto nám pomáhá pochopit, jak to vypadá na nebesích i jak pracovat s říší andělů. Metatron má rovněž ve svém srdci zvláštní místo pro děti, především ty, které mají talent pro duchovní záležitosti. Pomáhá zesnulým dětem při přechodu do Nebe a živým dětem k tomu, aby se měly rády a dokázaly se více soustředit. Pomáhá rovněž dětem k duchovnímu uvědomění a ke kultivaci nadání k duchovním záležitostem.

Archanděl Metatron má silnou a přesně zaměřenou energii. Dokáže motivovat a přiměje vás překonat váhavost a podniknout smělé kroky. Rozumí rovněž filosofii a dokáže vám vysvětlit takové věci, jako jsou pohnutky jiných lidí k jednání, či proč dochází k jistým situacím.

Materiál
polyresin

Rozměry (výška x šířka)
26 x 20 cm

Hmotnost sochy
1,002 kg

Facebook komentáře

Štítky