Socha exclusive Archanděl Gabriel - 33,5 cm

Socha exclusive Archanděl Gabriel - 33,5 cm

Kód: NM-WH20087
Tato zcela nevídaná nádherná luxusní velká socha archanděla Gabriela je vyrobena z polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
3.069 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Socha exclusive Archanděl Gabriel - 33,5 cm

Tato zcela nevídaná nádherná luxusní velká socha archanděla Gabriela je vyrobena z polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny. Naprosto věrně evokuje dojem originální kovové sochy, včetně značné hmotnosti. Bude skutečně prestižním, exkluzívním doplňkem vašeho interiéru.

Jméno archanděla Gabriela v překladu znamená „Boží síla“. Tento archanděl má svůj původ v judaismu (jeho atributy jsou atributy oheň, zlato, stříbro a měsíc), ze kterého byl převzat křesťanstvím (jeho atributem je lilie), i když evangelíky není uznáván. Gabriel je znám i v islámu. Gabriel (který je ženského pohlaví), je andělem, jenž přinesl zprávu Alžbětě a Marii, že se jim narodí syn Jan Křtitel a Ježíš Nazaretský. Byl to rovněž archanděl Gabriel, kdo nadiktoval Mohammedovi duchovní text islámu - Korán. V důsledku toho vešel Gabriel ve známost jako andělský posel. 

Materiál
polyresin

Rozměry (výška x šířka)
33,5 x 32 cm

Hmotnost sochy
1,800 kg

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky