Socha Bílý Buddha v meditaci 67 cm

Připraveno k odeslání
4.257 Kč
Kód: CRYMA-ZD06227
Výrobce: Puckator
Kategorie: Sochy, sošky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Obří patinovaná socha bílého Buddhy v meditaci je nejen skvělou dekorací. Především má být připomínkou toho, že probuzení Duše a Osvícení, tedy spojení s Bohem, kterého Buddha dosáhl, je možné pro každého. Tato 67 cm vysoká socha je vyrobena z vláknitého kamene. Jedná se o nový inovativní materiál, který se používá pro výrobů zahradních květináčů a dekorací. Tento materiál poskytuje všechny výhody spojené se skelnými vlákny, jako je trvanlivost, ale nabízí ještě větší pevnost díky značnému množství kamenného prášku přidaného během výroby.

Materiál sochy
Fibre stone - vláknitý kámen

Výška x šířka sochy
67 x 53 cm

Hmotnost cca
7500 g

Kdo byl Buddha?
Buddha byl obyčejný člověk, který hledal Poznání a osvobození od utrpení, které je v tomto světě přítomno. Mnoho let se potuloval po světě a hledal odpovědi. Viděl život i smrt, bídu i lesk bohatství, radost i zármutek, pravdu i lež. Jednoho dne TO našel. Dosáhl spojení se svou Duší, s Bohem, prostřednictvím duchovní praktiky Lotosový květ (proto se všude zobrazuje s lotosovým květem). Dosáhl stavu osvícení (nirvány, spásy Duše), což znamená, že přesáhl 6 materiálních dimenzí a vstoupil do 7. dimenze. Buddha získal Poznání a vrátil se zpět do světa, aby rozšířil Znalosti o duchovní cestě mezi lidi. Duchovní praktika Lotosový květ vede k Duši a probouzí ji. Každý živý člověk může dosáhnout toho, co Buddha. Buddha je živým příkladem toho, že to je možné.

Buddha našel svou Duši. A když spatřil její měkkou zář, ponořil se za ní do těch nejhlubších hlubin svého nitra. Zlatavé světlo se blížilo a on pocítil heboučké paže nekonečné všeobjímající Boží lásky. Stal se průzračným, stal se vánkem, který se svezl jako pírko do měkké náruče své Matky - Duše. Naplněn štěstím, klidem a mírem, rozplýval se v blaženosti. Taková je Boží Láska, pramenící v Duši člověka. Spočinout v ní je opravdové štěstí. Žít ji, žít s ní a skrze ni, znamená být Živý.

Facebook komentáře

Štítky