Socha Bílý Buddha s Láskou 106 cm

Novinka
Připraveno k odeslání
3.179 Kč
Kód: CRYMA-ZD06527
Výrobce: Puckator
Kategorie: Sochy, sošky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherná, velká patinovaná socha bílého Buddhy s Láskou bude vysoce originálním dárkem pro každého milovníka předmětů, které mají "duši". 106 cm vysoká socha je vyrobena z vláknitého kamene. Jedná se o inovativní materiál, který se používá pro výrobů zahradních květináčů a dekorací. Tento materiál poskytuje všechny výhody spojené se skelnými vlákny, jako je trvanlivost, ale nabízí ještě větší pevnost díky značnému množství kamenného prášku přidaného během výroby. Jak je patrno z obrázků, misku, kterou drží Buddha v ruce, lze použít jako svícen na svíčku nebo místo, kam položíte nějakou vzácnou cennost - třeba Lásku heart. Co je Láska? Bylinný nápoj se stimulujícím účinkem, který obsahuje funkční bylinné extrakty v poctivých dávkách, výluh z máty a jemnou chuť grepového sirupu. Láska je přírodní produkt vyráběný původním, co nejšetrnějším postupem a je nepasterizovaný. Euforický a energizující účinek přichází již po několika minutách po vypití. Navozuje radost a spontánnost. A tuto delikátní Lásku dostanete k soše jako dárek

Materiál sochy
Fibre stone - vláknitý kámen

Výška x šířka sochy
106 x 30 cm

Vnitřní průměr svícnu
10 cm

Kdo je Buddha?
Byl odhodlán nalézt osvobození z utrpení a našel svou Duši. A když spatřil její měkkou zář, ponořil se za ní do těch nejhlubších hlubin svého nitra. Zlatavé světlo se blížilo a on pocítil heboučké paže nekonečné všeobjímající Boží lásky. Stal se průzračným, stal se vánkem, který se svezl jako pírko do měkké náruče své Matky - Duše. Naplněn štěstím, klidem a mírem, rozplýval se v blaženosti. Taková je Boží Láska, pramenící v Duši člověka. Spočinout v ní je opravdové štěstí. Žít ji, žít s ní a skrze ni, znamená být Živý.

Buddha byl obyčejný člověk, který dosáhl spojení s Duší, Bohem, prostřednictvím duchovní praktiky Lotosový květ. Dosáhl stavu osvícení (nirvány, spásy Duše), což znamená, že přesáhl 6 materiálních dimenzí a vstoupil do 7. dimenze. Buddha získal Poznání a vrátil se zpět do světa, aby rozšířil Znalosti o duchovní cestě mezi lidi. Na základě tohoto učení pak vzniklo náboženství - buddhismus. Duchovní praktika Lotosový květ vede k Duši a probouzí ji. Každý živý člověk může dosáhnout toho, co Buddha. Buddha je živým příkladem toho, že to je možné.

Facebook komentáře

Štítky