Škuner - 3D dřevěné puzzle

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
199 Kč
Kód: EKOHR-P150
Kategorie: Eko hračky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Škuner je typ námořní plachetnice o dvou a více stěžních. Škunery (18. - 19. století), se stavěly v délkách od 15 - 100 m. Největší škuner světa byl postaven v USA v roce 1902, byl to ocelový sedmistěžník a jmenoval se Thomas W. Lawson. Vzhledem k snadné obsluze jednoduchého plachtoví a dobrým manévrovacím a plavebním vlastnostem se škunery používaly především jako obchodní lodě, menší pro pobřežní plavbu, větší pro plavbu zámořskou. Za napoleonských válek se stavba škunerů a jejich použití rozšířilo zejména v Americe. Mnoho ozbrojených škunerů bylo účelově postavených k přepadání a zajímání obchodních lodí nepřítele. Stavba těchto lodí skončila ve 20. století, s nástupem mechanicky poháněných lodí. V současné době využívá princip škunerového oplachtění velké množství sportovních i výletních jachet.                         Zdroj: Wikipedie


3D puzzle z překližky je určeno především chlapcům a jejich tatínkům. Jde o středně těžké puzzle.

Dřevěné 3D puzzle - dřevěné skládačky jsou vyrobeny z 3 mm nebo z 5 mm silné kvalitní překližky, které jsou dodávány v nesloženém tvaru balené ve fólii. Jednotlivé díly jednoduše vymáčnete a dle přiloženého návodu poskládáte. Tyto skládačky jsou plnohodnotné hračky, které neslouží jenom k vystavení, ale také k hraní. Dřevěné 3D puzzle se nemusí lepit lepidlem, ale mohou se znovu rozebrat a složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě. 

Tyto skládačky dětem rozvíjí myšlení, motoriku a představivot. Nebarevné puzzle si mohou děti sami dle vlastní fantasie vybarvit. Barevné puzzle jsou opatřeny kvalitním potiskem. Tyto dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU.

Postup skládání dřevěné 3D Puzzle

1. Najděte páry čísel na nákresech.
2. Jednotlivé části vytlačujte v průběhu skládání. 
   V případě nutnosti hrany vyhlaďte brusným papírem.
3. Složte části označené stejným číslem.
   Pro správné umístění použijte ilustraci na obalu.
4. K trvalejšímu pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo (není součástí výrobku).
   dřevěné 3D puzzle můžete vybarvit (barva není součástí výrobku).

Upozornění
Dřevěná hračka - dřevěné 3D puzzle není vhodná pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti - hrozí nebezpečí udušení. Balicí materiál není hračka.

Věk
6 +

Facebook komentáře

Štítky