Skulptura z drahého kamene - Kalcit zelený 1,1 kg

Novinka
Připraveno k odeslání
1.472 Kč
Kód: MINM-KZ-29
Kategorie: Novinky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Zelený kalcit má velmi harmonické a pokojné působení na prostor, všechny a všechno ve svém okolí. Je kamenem srdce, které otevírá a hojí. Působí na emoce a pocity. Zmírňuje stres, úzkosti, strachy, zklidňuje mysl i ducha a vybízí ke zvolnění životního tempa  a objevení nových kvalit a krás života. "Zastav se, zklidni se, otevři se - kolem tebe je překrásný svět! Kam stále utíkáš?" Snad toto by nám řekl, kdyby mluvil naší řečí...

Tento extra krásný kus zeleného kalcitu je vybroušen do podoby skulptury a má nesmírně příjemné působení. K dostání je jen jeden kámen - ten, který vidíte na fotografiích. Na prvních fotografiích vidíte kámen prosvícený slunečními paprsky, na dalších fotografiích je kámen osvícený. 

Hmotnost
1154 g

Výška x šířka x délka
15 x 7,5 x 12 cm

Kalcit (vápenec) patří do jedné z nejvíce rozšířených skupin minerálů na světě. Vyskytuje se v různých barevných variantách (v závislosti na obsažených sloučeninách či prvcích). 

Kalcit a léčení
Zelený kalcit jemně čistí, harmonizuje a především zklidňuje, což pozitivně působí na proces léčení a regenerace (ať už léčíte cokoliv). Vibrace zeleného kalcitu působí pozitivně na srdce, nervy, zklidňují tep, upravují krevní tlak.

Čištění a nabíjení kamene
Kalcit lehce omývejte pod proudem studené vody, nabíjejte na běžném denním světle. V případě umístění kamene do místnosti nemocného člověka dbejte na pravidelnou očistu a nabíjení. Je také dobré dopřát čas od času kameni regeneraci - umístěním do blízkosti zelených rostlin (do zahrady, do trávy, pod stromy nebo aspoň do blízkosti pokojových rostlin).

Facebook komentáře

Štítky