Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set  - 1
Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set  - 2
Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set  - 3
Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set - 1/3Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set - 2/3Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set - 3/3

Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set

Kód: CRYMA-AS14517
Čistota, světlo, ušlechtilost, duchovní vedení - to jsou atributy symbolu jednorožce. Tyto nádherné skleněné číše s jednorožci budou krásným dárkem pro vašemu srdci milým lidem.
Připraveno k odeslání
706 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Skleněné číše fantasy "Láska jednorožců" - set

Jednorožec je průvodcem duše člověka. Toto čisté stvoření sněhobílé barvy je charakteristické svým jedním jediným rohem, zakrouceným do tvaru spirály. Symbol jednorožce je známý ve všech kulturách světa napříč celou historií, a ve všech má tento symbol stejný význam - symbolizuje ochránce duše člověka, duchovní vedení, čistotu, nejvyšší principy, kterými se člověk řídí, kráčí-li po duchovní cestě. Více informací o symbolice jednorožce i spirály naleznete v knize AllatRa.

Číše, pohár, kalich 
Kalich je magickým symbolem mnoha kultur světa. Je symbolem sjednocování a spojení (mezi člověkem a božskou silou, mezi člověkem a přírodou i mezi lidmi navzájem). Kalich symbolizuje vyšší, ušlechtilejší síly, nabádající a pozvedávající všechno "všední" na svou nejvyšší možnou úroveň.

Kalich symbolizuje ženský, přijímající, životodárný a tvůrčí princip, symbolizuje rovněž čistotu citu a rozvinutou intuici. To jsou předpoklady pro přijímání poselství z duchovního světa. Kalich náleží k živlu vody, je spojen s posvátnými prameny, řekami, jezery i nekonečnými oceány. Je nádobou pro životodárný elixír, vždyť veškerý život pochází z vody. Kalich tiší žízeň (tělesnou i žízeň po životě, vědění, po univerzální energii, po jednotě, sjednocení a spojení s věčným Pramenem, který všechno živí). Kalich dává tekutině formu - tvar, tím umožňuje projekce a iluze. Síly se v něm mohou nově míchat. V souvislosti s tím se kalich používá k přivolání síly živlu vody, k zasvěcení, požehnání, vlití, nabití a obnovení sil. 

Kalich může být naplněn jak pramenitou či slanou vodou, bylinnými extrakty, elixíry, medovinou, vínem nebo jinými nápoji. Červené víno symbolizuje krev, proud životní síly, proudící našimi žilami. Na poslední večeři s Ježíšem se rovněž vyskytuje symbolický kalich - později nazývaný sv. Grál. Pokud je kalich či pohár podávaný při obřadu, znamená to "všichni jsme si rovni, pocházíme z jednoho Zdroje, který nás živí silami. Přicházíme z Jednoty, vracíme se k ní zpět ve věčném koloběhu života".

Symbolika kalichu se objevuje v mnoha rčeních jako "Tento kalich (šálek) není pro mě".  "Podávám ti tento kalich". To, co v něm podáváme, může povyšovat, léčit, inspirovat, spojovat s povinnostmi a úkoly, omamovat, dělat závislými... Dnes se kalich používá především při oslavách a slavnostních večeřích. Kromě toho je přiťuknutí pro vyslovení požehnání a přání po vykonaných úkolech a zkouškách, na oslavu narození - tradicí kalicha, jímž se vítá  a jímž se oslavuje spojitost během příštího úseku života.

Tyto krásné skleněné číše s motivem jednorožců dodáváme v pevném dárkové krabici (viz fotografie). Design navrhla uznávaná fantasy umělkyně Anne Stokes. Chcete-li se podívat na další výrobky s designem jednorožců, klikněte na heslo Bílý Jednorožec.

Rozměry (výška x průměr)

24,5 x 7 cm

Objem
200 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svíčka archanděl Gabriel válec 6 x 20 cm Svíčka archanděl Gabriel válec 6 x 20 cm Kód: IMP-0310
Jméno archanděla Gabriela v překladu znamená „Boží síla“.
181 Kč
Mýdlo - 7.čakra korunní, Sahasrara Mýdlo - 7.čakra korunní, Sahasrara Kód: SoD-82730035
Ručně vyráběné mýdlo na 7. čakru - korunní.
176 Kč
Mandala na sklo - Velký anděl lásky Mandala na sklo - Velký anděl lásky Kód: SoD-900S81
Láska je blízko, je přímo tady. V každém okamžiku tvého života jsi obklopen…
162 Kč
Stojánek talířek exclusive dřevo - Lotosový květ Stojánek talířek exclusive dřevo - Lotosový květ Kód: SoD-917644
Krásný stojánek na vonné tyčinky a kužely je zdoben symbolem lotosového květu.
141 Kč