Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm  - 1
Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm  - 2
Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm  - 3
Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm - 1/3Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm - 2/3Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm - 3/3

Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm

Kód: BL-KAT3200
Vše, co si přejeme vědět, můžeme zjistit prostřednictvím křišťálové koule.
Poslední kusy na skladě!
436 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Skleněná broušená křišťálová koule 7 cm

Křišťálová koule vybroušená ze speciálního křišťálového skla v dárkové krabičce a s podstavcem. Koule se na něm může točit.

Křišťálová koule je vynikající pomůckou k jasnovidectví. Díky jejímu kulatému tvaru se rozpouští prostor i čas, síly a energie v ní mohou kroužit, tančit a projevovat se. Díky svému materiálu je dobrým příjemcem energie z vesmíru a umožňuje i přístup k poli, v němž jsou uloženy všechny informace. Kromě toho zesiluje koncentraci a zvyšuje energii v prostoru, v němž se právě nachází. Vše, co si přejeme vědět, můžeme zjistit prostřednictvím křišťálové koule.

Dar jasnozření má v sobě každý člověk jako svůj potenciál. Samozřejmě je zapotřebí svůj dar probudit a cvičit jej, aby se znovu aktivoval. Při práci s křišťálovou koulí jako s pomocným prostředkem časem poznáte různé formy vnímání. Měli byste rozlišovat mezi namlouváním si něčeho, myšlením nebo přáním, iluzí, snovými prvky, halucinacemi a mezi skutečným duchovním zřením. Jasnozření se rozvíjí neúmyslně z univerzálního ducha a přináší to, co je pro naše vědomí důležité a je jedno zda pro nás nebo pro druhé, nebo v nadřazeném smyslu, ať se již jedná o podněty z minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Pro ovládání jasnozření v prostoru i čase, je nezbytná disciplína, neúnavně cvičit a samozřejmě dělat chyby - neboť z nich se učíme dál. Tím si školíme svůj šestý smysl a rozvíjíme cit pro zření mimo prostor a čas.

Rozměr
průměr 7 cm

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky