Amulet Vítězství

Tento krásný amulet uvádí výrobce pod názvem "Hrot šípu" s tímto popisem: Keltští farmáři nosili talismany hrotu, aby chránili sebe i dobytek od kouzel zlých skřítků. Tento amulet je nošen na ochranu proti zlu, proti nemocem a pro pevné zdraví.

Když se však na amulet podíváme pozorněji, zjistíme mnohem víc!

Ve středu amuletu, mezi "kleštěmi" stojí postava člověka, která tyto kleště rozevírá. Černý obdélník, tvořící tělo člověka, má na svých rozích 4 černé body - tečky. Černá, číslo 4 a obdélník (či čtverec) značí to, co náleží zemi, to pozemské - tedy materiální podstatu člověka a veškerou hmotu zde na zemi. Stejně tak ony kleště symbolizují materiální rovinu, hmotu. Nad touto hmotou je hlava člověka, znázorněná kruhem. Kruh, jak známo, je symbolem duchovní roviny, symbolem duše, ducha, všeho, co souvisí s věčností a světem Boha. Tato hlava je značně vyvýšena, všemu velí, vše ovládá, určuje, co se bude dít, co bude hmota dělat. To značí prvenství Ducha a jeho vládu nad vším hmotným. Kruh má na sobě 3 černé body, což značí posvátnou trojici (panna - matka - stařena, Otec - syn - Duch Svatý, duše - tělo - mysl, zrození - život - smrt, minulost - přítomnost - budoucnost....). A nakonec je tu špice, která naznačuje, že co vyjde z impulzu Ducha, to je prostřednictvím hmoty (těla) přivedeno na tento svět. Špice značí přesné míření, zaměření. Veškerá síla a energie je zaměřena do jednoho bodu, a tehdy dochází k realizaci, materializaci všeho, co si duch přeje. 

Amulet Vítězství symbolizuje vítězství, vládu ducha nad hmotou, ovládnutí svých smyslů i těla pro vyšší cíle, přesné cílení, zaměření energie do jediného bodu. Amulet je vyroben ze slitiny kovů „PEWTER“, neobsahuje nikl ani olovo. Dodáváme včetně kovového řetízku, v plastové krabičce s originálním popisem od výrobce - viz úvod tohoto popisu. Amulet je zdoben černým smaltem.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Materiál
slitina kovů PEWTER, smalt

Výška x šířka přívěsku
4,1 x 3,2 cm

Délka řetízku
49 cm