Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Coconut  - 1
Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Coconut  - 2
Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Coconut - 1/2Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Coconut - 2/2

Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Coconut

Kód: GINK-B1864
Toto ajurvédské, ručně vyrobené kokosové mýdlo má velmi příjemnou originální kokosovou vůni, podporující uvolnění organismu. Mýdlo nejen hydratuje, ale i vypíná pokožku celého těla.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
149 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Coconut

Toto ajurvédské, ručně vyrobené kokosové mýdlo má velmi příjemnou originální kokosovou vůni, podporující uvolnění organismu. Mýdlo nejen hydratuje, ale i vypíná pokožku celého těla. Po umytí cítíte, jak je vaše kůže sametově hladká, dokonale čistá a nevysušená. Mýdlo obsahuje čistý kokosový olej, palmový olej a extrakt ze semen fenugreeku, které mají antiseptické a antibakteriální účinky. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Jak vzniká ajurvédské mýdlo?
Tato ajurvédská mýdla jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Věnujeme zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě.
Ajurvédská ruční mýdla jsou vytvořena pro specifické účely, jako masážní mýdlo, mýdlo na nohy, mýdlo způsobující uvolnění, osvěžující terapii nebo zahřátí svalů a celého těla, mýdlo, které je vhodné při kožních problémech, mýdlo pro suchou pleť, mýdlo hojící a hydratující, mýdlo na vlasy a hlavu a peelingová mýdla.

Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma našich ručně vyráběných mýdel. Ajurvédská ručně vyrobená mýdla od firmy Siddhalepa se řadí do kolekce kosmetických produktů nazvané Ayurveda Spa Luxury Products. Tato unikátní ajurvédská kolekce ze Srí Lanky je navržena tak, aby vyhověla náročnému zákazníkovi, který požaduje co možná největší kvalitu a originalitu produktů. Za kvalitu produktů a zpracování ručí více než 200 letá tradice a uznání v ajurvédě rodiny Hettigodových, která vlastní firmu Siddhalepa. Firma vlastní certifikace ISO 9001, 14001 a GMP standard kvality.

Máte - li zájem dozvědět se něco více o ajurvédě, na jejímž základě byl sestaven recept tohoto ajurvédského mýdla, klikněte na heslo Ajurvéda.

Použití
Mýdlo je uložené ve speciální krabičce z banánových listů, která se používá pro odkládání mýdla po použití. Vaše mýdlo pak déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Složení
Cocos Nucifera Oil, Aqua, Elais guineensis Oil, Sodium Palm Kernalate, Trigonella foenum-graecum seed Ext

Hmotnost balení
60 g

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
O emocích - Osho O emocích - Osho Kód: KOS-O-EM-OSHO
Jaký dopad mají strach, zlost a žárlivost na naše životy? Jak námi mohou…
358 Kč
Maličký anděl pro posílení víry Maličký anděl pro posílení víry Kód: HT-AS2312
Zázraky přichází tam, kde srdce plné víry zůstává otevřené...
86 Kč
Vyřezávaná miska z palisandrového dřeva Vyřezávaná miska z palisandrového dřeva Kód: HT-WB-BOWL
Stylová miska pro Vaše vzácnosti.
249 Kč