Siddhalepa Ayur foot oil 60 ml

Siddhalepa Ayur foot oil 60 ml

Kód: GINK-B1915
Unikátní ajurvédský olej, který má svěží mátově-pepermintovo-skořicovou vůni, je určen pro péči o chodidla a nohy. Skvělý pro masáže chodidel, po sportování, preventivně působí proti otokům a plísním.
Připraveno k odeslání
249 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Siddhalepa Ayur foot oil 60 ml

Unikátní ajurvédský olej, který má svěží mátově  pepermintovo - skořicovou vůni, je určen pro péči o chodidla a nohy. Obsahuje olej ze sezamových a bílých hořčičných semínek, olej z listů skořicového kafrovníku a listů máty peprné. Ajurvédský olej je výborný jak pro masáže chodidel a nohou, tak jako preventivní prostředek proti plísním. Vyvolává pocit svěžesti i tepla. Doporučujeme olej používat především pro péči o chodidla, které zbaví pocitu únavy, dodá jim okamžité osvěžení i energii a navrací pocit lehkosti. Tento ajurvédský olej je dokonalou péčí o vaše chodidla a zabraňuje jejich vysušení, natékání, praskání, znecitlivění, změkčuje tvrdou kůži a působí jako prevence proti plísním.
Pravidelná péče o chodidla je velice důležitá pro každého člověka. Na chodidlech je většina životně důležitých akupunkturních bodů a proto bychom se měli o chodidla pečlivě starat, abychom si zachovali pevné zdraví, po celou dobu našeho života. Pravidelná masáž nohou k tomu přispívá.

Máte - li zájem dozvědět se něco více o ajurvédě, na jejímž základě byl sestaven recept tohoto jedinečného masážního oleje, klikněte na heslo Ajurvéda

Použití 
Vhodný pro všechny typy kůže. Používejte kdykoliv po umytí, koupeli, sauně, nebo po sportovních aktivitách. Dostatečné množství oleje naneste na nohy a masírujte 10 minut. Prohřáté nohy a olej zlepší účinky vstřebávání ajurvédských ingrediencí. Pro velice namožené a bolavé nohy doporučujeme po masáži aplikovat Siddhalepa Balzám.

Složení
Sesamum indicum Seed Oil, Brassica alba Seed Oil, Cinnamomum Campohora Leaf Oil, Mentha piperita Leaves.

Velikost balení
60 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky