Set náušnice, přívěsek, řetízek - Bohyně Isis

Set náušnice, přívěsek, řetízek - Bohyně Isis

Kód: FO-SE-01
Egyptská Bohyně Isis je Božskou matkou, nebeskou vládkyní Světa, dárkyní Života, udržovatelkou řádu ve světě i v rodině, Bohyní léčení, ochránkyní dětí, Bohyní přírody a lásky...
Připraveno k odeslání
317 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Set náušnice, přívěsek, řetízek - Bohyně Isis

Isis je Bohyní Matkou, je nejmocnější a také nejuctívanější egyptskou Bohyní. V Egyptě je Isis představitelkou královské moci. Bohyně Isis bývá nejčastěji zobrazována s " kravskými rohy" bohyně Hathor, mezi nimiž nese sluneční kotouč boha Ra (jedná se o znak AllatRa) některá zpodobnění ji zahalují do tmavého pláště, v některých případech stojí na srpku měsíce, jako vládkyně Vesmíru, někdy ji můžeme vidět v podobě, která oslavuje její mateřský princip - Isis se svým synkem Hórem v náručí. Egyptská Isis je Božskou matkou, nebeskou vládkyní Světa, dárkyní Života, udržovatelkou řádu ve světě i v rodině, Bohyní léčení, ochránkyní dětí, Bohyní přírody a lásky, paní kouzel, která se svou sestrou Neftys ochraňuje mrtvé na zemi (v sarkofázích). Hieroglifická značka pro její jméno znamená v překladu "Trůn". Zmínky o této oblíbené Bohyni lze najít jak na sarkofázích (v podobě s roztaženými křídly - symbolizujícími ochranu Mocné Bohyně) a pyramidách, tak v Knize Mrtvých a dalších literárních pramenech. V jednom jejím chrámu stojí nápis: Jsem co bylo, jest a bude. Žádný smrtelník neodhalil můj závoj... Více informací o Bohyni Isis naleznete v článku našeho slovníku, pod heslem Isis.

Tento krásný set náušnic s přívěskem na řetízku je vyroben z bižuterního kovu (slitina zinku). Doporučujeme nenamáčet a nevystavovat přílišnému působení chemikálií (např. deodorantů a parfémů). Pokud jej zrovna nenosíte, uložte do krabičky či sáčku. Dodáváme v dárkové krabičce.

Rozměry přívěsku
3 x 1,5 cm

Délka řetízku
44 cm

Rozměry přívěsku náušnic
3 x 1,5 cm

Materiál
slitina zinku

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Porcelánový svícen - andělská láska Porcelánový svícen - andělská láska Kód: SoD-900900
Luxusní svícen ze sněhobílého čínského porcelánu lithophane s plastickým…
430 Kč
Mandala na sklo čakrová - 5. čakra Visuddha Mandala na sklo čakrová - 5. čakra Visuddha Kód: SoD-900S124
Světle modrá mandala je určena pro 5. čakru (krční) Visuddha, se kterou souvisí…
162 Kč
Svíčka - Květ života Svíčka - Květ života Kód: IMP-0289
Svíčka se symbolem života a tvoření je vhodná k obřadům a meditacím.
148 Kč