Šátek - přehoz Sahasrara - 7. čakra

Připraveno k odeslání
998 Kč
Kód: FO-TAP-19
Kategorie: Šátky, přehozy
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Velký šátek (přehoz) s motivem čakry Sahasrara lze využít jako nástěnnou dekoraci, přehoz přes postel nebo pohovku, ubrus nebo závěs do okna. Šátek je vyroben z příjemného materiálu, je tedy možné použít jej i jako šátek přes ramena či jako zavinovací sukni (viz fotografie). Lze jej prát v automatické pračce. 

Sahasrara - korunní čakra
Korunní čakra se nachází těsně nad střední částí temene hlavy. Prostřednictvím tohoto energetického centra se spojujeme s naší spirituální podstatou, s Bohem. Projevem Sahasráry je plný prožitek v přítomném okamžiku. Korunní čakra Sahasrara je vstupním bodem pro univerzální životní sílu pocházející z Vesmíru (od Boha či Bohyně). Probouzení této energie v nás podněcuje touhu po hledání božské podstaty všeho živého a zároveň nás plní oddaností a láskou k jedinečnosti každého momentu našeho života.

Často (i když to není pravidlem) se otevírající se a sílící korunní čakra projevuje naší spirituální krizí - absence smyslu života, prohlubující se nejistota vlastní identity (kdo vlastně jsem) a silná potřeba zažít oddanost něčemu vyššímu či rozsáhlejšímu, než jsme my sami. V takové fázi života můžeme poprvé zakoušet temné stránky své duše, které je někdy obtížné přijmout a nechat je vstoupit do celé naší bytosti. Výzvy, které před nás klade korunní čakra, tak často bývají o sebepřijetí nové bytosti v nás a schopnosti nechat "umřít" ty části nás samotných, které již nejsou v našem životě skutečně živé. Zde platí - všechno, co jest zakoušeno, budiž k našemu nejvyššímu prospěchu. Na konci transformace je duchovní probuzení - spojení s Božskou podstatou. To není málo! Jedná se o nejvyšší možný cíl, jehož vůbec může člověk v těle dosáhnout! Na to je třeba pamatovat a naučit se důvěřovat Bohu i ve chvílích, kdy jsme nejistí, nic nedává smysl a nevidíme konec toho všeho. Bůh člověka nikdy neopouští. 

Materiál
směs bavlny a polyesteru

Rozměry 
150 x 130 cm

Praní a údržba
30 °C - šetrné praní v pračce
žehlení - min. teplota
Perte odděleně.

Poznámka
Chcete-li šátek použít jako originální dekoraci na zeď, doporučujeme Vám použít oboustrannou lepící pěnovou pásku, kterou zakoupíte v papírnictví. 

Facebook komentáře

Štítky