Podívejte se do kategorie Andělé

Šátek - přehoz Kundalini Shakti  - 1
Šátek - přehoz Kundalini Shakti  - 2
Šátek - přehoz Kundalini Shakti  - 3
Šátek - přehoz Kundalini Shakti  - 4
Šátek - přehoz Kundalini Shakti - 1/4Šátek - přehoz Kundalini Shakti - 2/4Šátek - přehoz Kundalini Shakti - 3/4Šátek - přehoz Kundalini Shakti - 4/4

Šátek - přehoz Kundalini Shakti

Kód: FO-TAP-18
Kundalini Shakti je výraz označující Božskou Matku, mocnou sílu, provázející člověka na cestě Duchovní Proměny.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
612 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Šátek - přehoz Kundalini Shakti

Kundalini je sanskrtské slovo, které doslova znamená "stočený do spirály". Označuje mocnou Duchovní sílu, která člověka vede cestou Duchovní transformace. Zobrazuje se v podobě hada, který se probouzí vlivem různých faktorů. Nejčastěji duchovní prací na sobě (vlivem meditační praxe), nicméně probuzení této síly zaznamenávají i lidé, kteří se o duchovno nestarají (vlivem traumatických událostí, šoku, náhlé změny, atd.). Kundaliní je Božská energie, a jako takovou ji řídí Bůh. Jedná se tedy o Božský proces (proto nemůže nikdy přijít v nevhodný čas, ale právě v ten nejvhodnější), kterým je člověk požehnán. Probuzení Kundaliní znamená začátek Duchovní Proměny z bytosti lidské na bytost Andělskou, tedy duchovně probuzenou.

Po aktivaci této energie vystupuje Kundaliní kanálem Sušumna (energetický kanál zhruba ve středu páteře) a krouživými pohyby (připomínající vlnění hada) se dostává výše. Na cestě "pálí vše", co překáží duchovnímu vzestupu. Často je popisována jako "tekutý oheň". Ona prochází čakrami, které jsou často zablokované nebo jimi neproudí energie správně. A Kundaliní tyto otevírá a čistí, což přináší řadu nezvyklých a ne vždy příjemných vjemů a pocitů. Tento proces je proces očistný a člověk bývá překvapen, jaké obsahy (čakerní zápisy) se mu náhle dostávají do vědomí. Probouzení Kundaliní přináší velké množství nejrozmanitějších vjemů, pocitů a nálad. Často tento proces trvá dlouhá léta. U každého jedince je to zcela individuální, proto nelze o Kundaliní jako takové nic obecného říci. Pouze to, že je to energie "Božské Matky", a tedy se není čeho obávat. Tato energie má jediný záměr - duchovní probuzení a splynutí ducha člověka s Duchem univerzálním, Božským.

Když se velké Božské energie dají do pohybu, znamená to, že po nás Život žádá víc než jen přežívání. Žádá po nás transformaci, realizaci našeho duchovního potenciálu. Život po nás žádá, abychom se stali Dětmi Božími, takovými, jakými nás Stvořitel zamýšlel. Tento vzestup nám ukazuje nejen nevědomé obsahy našeho vědomí, ale také, a to si zaslouží zdůraznit - poklady, které se skrývají v nás samotných. Duchovní poklady. Kundalini energie je mocná a někteří lidé mají strach z jejího ničivého aspektu. Je třeba vědět, že Ona ničí pouze to, co k nám nepatří. Ona je nesmírně mocná a někdy působí hrozivě, ale ve skutečnosti je jemná a něžná. Kdyby to tak nebylo, pak by člověka sežehla na uhel. Člověk je totiž plný prachu - plný harampádí minulosti, plný strachů, hmotařství, lpění na egu, iluzích, lžích a sobectví. A Kundaliní ho z toho jemně, ale nesmlouvavě vyprošťuje. Budeme se muset mnohého vzdát, ale získáme mnohem víc - své dědictví, svůj poklad - Duši, sebe samého v podobě, v jaké nás zamýšlel Bůh. 

Tento krásný přehoz (šátek) s motivem Kundalini Shakti je vhodný jako dekorace na stěnu, přehoz přes postel či pohovku i jako ubrus nebo závěs do okna. Materiál je velmi příjemný, šátek můžete použít i jako šátek přes ramena nebo zavinovací šaty (pokud máte velikost S, jako figurína na obrázku). Lze jej prát v automatické pračce.

Materiál
směs bavlny a polyesteru

Rozměry 
150 x 130 cm

Praní a údržba
30 °C - šetrné praní v pračce
žehlení - min. teplota
Perte odděleně.

Poznámka
Chcete-li šátek použít jako originální dekoraci na zeď, doporučujeme Vám použít oboustrannou lepící pěnovou pásku, kterou zakoupíte v papírnictví. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Egypt - Horovo oko (Udjat) Amulet Egypt - Horovo oko (Udjat) Kód: DR-MPE48
Horovo oko (Udjat nebo také Vedžat) je symbolem jasnovidění, duchovního zření…
219 Kč
Náhrdelník Měsíční fáze Náhrdelník Měsíční fáze Kód: FO-222-MO
Zajímavý náhrdelník "Měsíční fáze" je tvořen sedmi kulatými, vypouklými…
209 Kč
Arabská lampa, Maroko šestihran - 40 cm Arabská lampa, Maroko šestihran - 40 cm Kód: PUCK-LANT19
Arabská lampa dokáže vykouzlit skutečně velmi inspirativní a neopakovatelnou…
756 Kč
Lexikon léčivých kamenů - J. P. Kreperát Lexikon léčivých kamenů - J. P. Kreperát Kód: PEM-0250429
Lexikon slouží k rychlé orientaci v léčivých kamenech. 328 druhů je seřazeno…
249 Kč