Santalové dřevo červené - vykuřovadlo 20 g

Připraveno k odeslání
40 Kč
Kód: RY-129
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Santal červený je "bratr" santalu bílého. Jako vykuřovadlo se používal už ve starověku. Červený santal má podobné účinky jako bílý, navíc má ovšem ještě účinky afrodiziakální. Je spojován s elementem ohně a planetou Venuší. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším.

Vůně
Červený santal má prohřívající, oživující a posilující účinky. Vůně santalu je teplá a dřevitá. Vytváří příjemnou a spokojenou atmosféru.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
20 g v sáčku s popisem

Země původu
Polynésie

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost