Saloos vonný olej Pohoda 10 ml

Saloos vonný olej Pohoda 10 ml

Kód: SA-75256
Luxusní vůně, kterou nelze slovy popsat. Tato vůně je určena pro použití v aromalampě. Chcete-li se cítit netradičně, chcete-li být inspirováni, tato vůně vás zcela jistě nadchne.
Připraveno k odeslání
65 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos vonný olej Pohoda 10 ml

Luxusní vůně, kterou nelze slovy popsat. Tato vůně je určena pro použití v aromalampě. Ať už je složení této vonné kompozice jakékoliv, nastolí vám naprosto unikátní náladu. Chcete-li se cítit netradičně, chcete-li být inspirováni, tato vůně vás zcela jistě nadchne.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití vonného oleje v aromalampě
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3-6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Objem
10 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky