Saloos vonný olej Normandská jedle 10 ml

Saloos vonný olej Normandská jedle 10 ml

Kód: SA-75239
Milujete-li vůni lesa a jehličí, pak je pro vás tato vůně to pravé. Vůně vonného oleje Normandská jedle vás přenese do jedlových hájů.
Připraveno k odeslání
62 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos vonný olej Normandská jedle 10 ml

Vůně vonného oleje Normandská jedle vás přenese do jedlových hájů. Vůně jedlí stimuluje a inspiruje mysl, je svěží a velmi, velmi příjemná. Tento vonný olej je lehce antiseptický, je výborný na provonění prostor, pokud jste nemocní či nachlazení. Vonný olej normandská jedle je vhodný jak do aromalamp, tak do potpouri či osvěžovačů vzduchu. Tento vonný olej není určen do koupelí či k masážím. Pro ty použijte některý ze 100% esenciálních olejů.

Magie vůní

Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml

 

MM
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky