Saloos vonný olej Lípa 10 ml

Saloos vonný olej Lípa 10 ml

Kód: SA-75150
Vůně rozkvetlých lip je nádherně čistá a inspirativní. Lípy kvetou jen v určitém období, po zbylý čas můžeme potěšit smysly touto nádhernou vůní od firmy Saloos.
Připraveno k odeslání
69 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos vonný olej Lípa 10 ml

Vůně rozkvetlých lip je nádherně čistá a inspirativní. Lípy kvetou jen v určitém období, po zbylý čas můžeme potěšit smysly touto nádhernou vůní od firmy Saloos. Olej je určen pouze k inhalacím a do do aromalamp.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky