Saloos vonný olej Kadidlo 10 ml

Saloos vonný olej Kadidlo 10 ml

Kód: SA-75110
Kadidlo je vůně zasvěcená samotnému slunci, neboť stimuluje ducha, rozšiřuje vědomí a pomáhá při modlitbách a meditacích.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
81 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos vonný olej Kadidlo 10 ml

Vůně kadidla je hluboce mystická, je obzvláště vhodná pro chvíle rozjímání, pro chvíle, kdy jsme sami a přemýšlíme nad směrem své cesty. Vůně kadidla je hluboce spirituální, otevírá naši mysl i ducha Vyšší inspiraci a je naším průvodcem na cestě k objevení našeho jedinečného duchovního poslání. Výborný společník pro meditaci! 

Kadidlo cennější než zlato
Kadidlo, neboli Olibanum, je vonná pryskyřice, která se získává z kmene kadidlovníku (Boswellia). Kadidlovník se začal v nejjižnější části Ománu, dnešním Dafáru, pěstovat již ve starověku. Římský spisovatel Plinius starší (1. st.n.l) dokonce uvádí, že obchodování s kadidlem udělalo z obyvatel Ománu jedny z nejbohatších lidí světa. Kadidlo bylo výborným obchodním artiklem, svého času bylo dokonce ceněno více než zlato. Ve 2. století našeho letopočtu se vyváželo přibližně 3000 tun kadidla za rok do Řecka, Říma a zemí kolem Středozemního moře.

    Kadidlo a vykuřování v kostele

Kadidlo - posvátná vůně spojující člověka s Bohem
KadidloTato po tisíciletí používaná vůně byla po tisíciletí posvátnou vůní, zasvěcenou samotnému Slunci. Kadidlo nesmělo chybět při žádných náboženských či světských obřadech a rituálech nebo při meditacích. Pálení kadidla převzalo ve starověku východní, později i západní křesťanství (v křesťanských chrámech se kadidlo pálí dodnes). Kadidlo je jedním z nejúčinnějších čističů atmosféry jak na duchovní, tak i na fyzické úrovni, vůně má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Vůně kadidla spojuje fyzickou rovinu s rovinou duchovní, říká se, že s jeho vůní můžete poznat Boha. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem při modlitbách a meditacích, rozšiřuje vědomí.

Pálení kadidla má tisíciletou tradici a není divu - kadidlo stimuluje ducha, rozšiřuje vědomí, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti a klidu. Kadidlo je velmi vhodné pro meditace a modlitby.

Vonný olej kadidlo je určen pouze pro použití v aromalampě.

Použití vonného oleje v aromalampě
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3-6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Objem
10 ml

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky