Saloos esenciální olej Pomeranč 10 ml

Saloos esenciální olej Pomeranč 10 ml

Kód: SA-490
Vůně pomerančů je povzbudivá, hřejivá a veselá. Ideální na chladné podzimní a zimní dny či na dny, kdy vás přepadá únava a letargie.
Připraveno k odeslání
53 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos esenciální olej Pomeranč 10 ml

Vůně pomerančovníku navozuje pocity tepla a slunce, podporuje pozitivní naladění, rozptyluje chmury, uvolňuje, dává pocit bezstarostnosti. Pomerančový olej povzbuzuje psychiku a ladí ji na pozitivno. Tento olej je 100 % esenciální, je tedy vhodný nejen do aromalamp, ale i jako přísada do koupelí či masážních kompozic. Nikdy neaplikujte neředěné, vždy je nutné smíchat s nosnou bází, například olivovým, arganovým či jiným masážním olejem.

Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží na tom, jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky