Saloos vonný olej Aloe - Pomeranč 10 ml

Připraveno k odeslání
69 Kč
Kód: SA-75018
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Vonné oleje Salus jsou 100% přírodní esenciální oleje nejkvalitnější na trhu. Používají se do aromalamp k inhalacím.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Aloe pravá je sukulentní rosltina bez stonku. Při řezu listu vytékají dvě tekutiny, které se při výrobě léčiv oddělují, aby se omezilo nežádoucích účinků. Průhledná tekutina ve středu listu má sklidňující a hydratační účinky a podporuje hojení.

Pomeranč půsoví antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje, je vhodný při horečce a nechutenství. Může zvyšovat fotosenzibilitu (citlivost na světlo).

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3-6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml

Facebook komentáře

Štítky