Saloos Hořčíkový olej 50 ml

Připraveno k odeslání
155 Kč
Kód: SA-8120035
Výrobce: Saloos
Produktové číslo: 8594031325291
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Hořčík je minerál, který je pro optimální funkci organismu našeho těla velice důležitý. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu. Některé studie prokázaly, že přijímání hořčíku kůží je mnohem efektivnější než přijímání stravou, případně výživovými doplňky. Hořčíkový olej Saloos obsahuje hořčík získávaný z čistě přírodního zdroje. Pochází z prastarého evropského mořského dna Zechstein( z hloubky cca 1600 m.), které je 250 000 000 let staré.

Hořčíkový (magnesiový) olej od firmy Saloos je určený k aplikaci na pokožku. Je velmi vhodný pro namožené části celého těla. Při masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčíkový olej působí proti bolestem svalů a křečím, odstraňuje napětí, snižuje únavu a vyčerpání, dodává vitalitu a energii. Je vhodný nejen pro sportovce.

Použití
Aplikujte na pokožku dle potřeby (nejlépe ráno a večer). Lehce vmasírujte a nechte vstřebat. Doporučuje se používat dlouhodobě až do vymizení potíží. Určeno pouze k zevnímu použití.

Složení
Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potasium Chloride, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride

Balení
50 ml

Upozornění
Čistý přírodní produkt, vhodný i pro těhotné či kojící matky i děti. Nepoužívejte na oblast očí, čerstvě oholené oblasti nebo poraněnou pokožku.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost