Saloos Tělová a pleťová maska Zelený jíl 80 g

Připraveno k odeslání
102 Kč
Kód: SA-8240010
Výrobce: Saloos
Produktové číslo: 8594031327004
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Zelený francouzský jíl (Solum fullonum) je unikátní přírodní produkt s blahodárným působením na pokožku. Působí proti stárnutí pleti, detoxikuje a čistí, vyživuje, zpevňuje, tonizuje, vyhlazuje a zklidňuje pokožku celého těla. Po ošetření jílem je kůže zklidněná, hebká na dotek, čistá, působí mladistvým dojmem.

Přečtěte si osobní zkušenosti a recenze tohoto produktu od uživatelů na portálu Heuréka.

Balení
80 g

Složení
100 % francouzský jíl

Upozornění
Určeno pouze k zevnímu použití. Bez konzervačních látek. Po ošetření jílovou maskou může pleť někdy reagovat zčervenáním, které je zcela přirozenou reakcí pokožky.


Zelený francouzský jíl je přírodní surovina s blahodárnými účinky na kůži. Jde o jemně mletou horninu – minerál získávaný z velké hloubky, který není znečištěn žádnými škodlivými látkami. Zelený jíl je přirozeným bohatým zdrojem železa, vápníku, křemíku, hořčíku, sodíku, draslíku, manganu, titanu a mnoha dalších minerálních látek a stopových prvků (smektit, illit, chlorit, kaolinit, dolomit, kalcit, křemen, živec). O zeleném jílu je známo, že má schopnost navázání - absorbcr toxických látek z pokožky. Zbavuje pleť mastnoty a nečistot, zpevňuje, vyživuje ji, obnovuje a vyhlazuje kůži. Tento zelený jíl je určen pro přípravu pleťové masky (vhodný pro všechny typy pleti), tělového zábalu (při revmatu), dále pro obklady i koupele.

Příprava pleťové a tělové masky ze zeleného francouzského jílu
V nekokové misce (jíl nesmí přijít do styku s kovem) smíchejte malé množství jílu a rozetřete jej dřevěnou či plastovou špachtlí s vodou v poměru cca 1:1. Směs nechte chvíli odstát, poté ji namíchejte v hustší pastu. Dle požadované hustoty přidejte trochu vody nebo jílu. Pro vylepšení účinnosti je možné přidat do směsi i pár kapek (2 - 3 kapky) vhodného 100% přírodního esenciálního oleje dle typu pleti. Pleťovou masku pak nanášejte na kůži. Vynechejte okolí očí a rtů. Masku nechte působit cca 20 - 30 minut, poté důkladně smyjte teplou vodou a osušte. Při odstraňování masky zároveň provádějte i jemnou peelingovou masáž.

Příprava zábalu ze zeleného jílu
Hustší jílovou pastu vytvořte rozmícháním buď v teplé či studené vodě a naneste špachtlí na kus přírodní látky ve vyšší vrstvě asi tak 1 - 2 cm. Přiložte na problematické místo (k překrytí můžete využít i potravinovou fólii). Nechte působit min. 1 hodinu, popřípadě celou noc. Poté důkladně smyjte.


Příprava koupele ze zeleného francouzského jílu
3 - 4 lžíce zeleného jílu promíchejte ve vaně s teplou vodou. Můžete přidat 1-  2 lžic kvalitního koupelového oleje. A to je vše. Následně si můžete užít skvělou očistnou a relaxační proceduru po dobu cca 20 minut. Koupel s jílem má zvláčňující a zklidňující účinky na suchou a přesušenou pokožku i se sklonem ke kožním problémům.

 

Facebook komentáře

Štítky