Saloos esenciální olej Skořice 10 ml

Saloos esenciální olej Skořice 10 ml

Kód: SA-71540
Vůně skořice má stimulující a afrodiziakální účinek na psychiku, zahání stres a úzkost. Tento 100% olej je vhodný i pro účely masáží - prokrvuje pokožku a pomáhá v boji s celulitidou, při bolestech, křečích a svalovém napětí.
Připraveno k odeslání
77 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos esenciální olej Skořice 10 ml

100% esenciální olej Saloos, s vůní skořice, je vhodný jak pro aromaterapeutické využití (inhalace výparů oleje v aromalampě), tak pro použití při koupeli ( 3 - 10 kapek oleje rozmíchat v 1 dcl mléka a nalít do koupele cca 37 °C, koupel 15 - 20 min). Esenciální olej lze také použít i pro saunování a masáže (přidává se jako přísada do rostlinného oleje), kdy se masíruje celé tělo, nebo jen postižená místa. Pro účely masáží je dobré provést nejprve test kožní snášenlivosti (skořicový olej silně prokrvuje pokožku)

Vůně Skořice - působení

  • stres, úzkost (inhalace)
  • celulitida (masáže)
  • bolesti, svalové napětí, křeče (masáže)
  • nachlazení, viróza, rýma (ihalace)
  • afrodiziakum (inhalace)
  • čištění vzduchu, dezinfekce (inhalace - aromalampa)

100% přírodní esenciální oleje 
jsou vyráběny na základě osvědčených receptur a musí splňovat přísná kritéria. Jen na výrobu několika kapek 100% esenciálního oleje je mnohdy zapotřebí až několik kilogramů pravé přírodní suroviny (například květů), která dále prochází mnoha procesy - lisováním, destilací, nebo extrakcí. Mezi nejvzácnější a také nejdražší esenciální oleje 100% patří například esenciální olej jasmínový či růžový (pro výrobu jen malého množství je třeba mnoho desítek kilogramů květů). Pouze 100 % esenciální oleje mají skutečný příznivý vliv na lidskou psychiku a mohou stimulovat organismus a podporovat ho v procesu samoléčení.

Upozornění
Vždy si pečlivě pročtěte návod a použití u jednotlivých esenciálních olejů. Některé nejsou vhodné pro těhotné ženy, některé by neměly používat osoby s nízkým krevním tlakem, některé nejsou vhodné například pro osoby s ledvinovými potížemi. Věnujte proto pozornost informacím u jednotlivých esenciálních olejů. Čistě přírodní 100% esenciální oleje působí již při nízké koncentraci, proto je vhodné nejprve otestovat kožní snášenlivost, aby nedošlo k alergickým reakcím, nebo bolestem hlavy. Pokud by k těmto příznakům došlo, olej nepoužívejte.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití esenciálního oleje v aromalampě
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3-6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Obsah balení
10 ml

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky