Saloos esenciální olej Limeta lisovaná 10 ml

Saloos esenciální olej Limeta lisovaná 10 ml

Kód: SA-71320
Svěží vůně limetky vás povzbudí při únavě a zmírní deprese.
Připraveno k odeslání
74 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Saloos esenciální olej Limeta lisovaná 10 ml

100% esenciální olej Saloos, se svěží vůní lisované limetky, je vhodný jak pro aromaterapeutické využití (inhalace výparů oleje v aromalampě), tak pro použití při koupelích ( 3 - 10 kapek oleje rozmíchat v 1 dcl mléka a nalít do koupele cca 37 °C, koupel 15 - 20 min). Esenciální olej lze také použít i pro saunování a masáže, kdy se masíruje celé tělo (nepoužívat neředěný - vždy naředit jiným masážním olejem - například arganovým či jiným rostlinným), nebo jen postižená místa. Pro účely masáží je dobré vědět, že tento olej je vhodný pro všechny typy pokožky (mastnou, suchou i zralou).

Limetka:

  • svěží vůně povzbuzuje při únavě
  • mírní deprese a rozveseluje
  • má výrazné antiseptické a antivirální účinky
  • čistí vzduch

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3-6 kapek vonného oleje. Záleží jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml

MM
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky