Sada anděl v kameni a dóza - láska  - 1
Sada anděl v kameni a dóza - láska  - 2
Sada anděl v kameni a dóza - láska  - 3
Sada anděl v kameni a dóza - láska - 1/3Sada anděl v kameni a dóza - láska - 2/3Sada anděl v kameni a dóza - láska - 3/3

Sada anděl v kameni a dóza - láska

Kód: HT-AS8656
Andělská dárková sada šperkovnice s andělským talismanem je úžasným dárkem pro každou dobrou duši.
Výrobce: Angel Star
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
409 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Sada anděl v kameni a dóza - láska

Luxusní dárkový set andělské šperkovnice a anděla v kameni může být úžasným dárkem pro všechny, které máte rádi.

Anděl v kameni
Andělský kámen, to je překrásná, do detailu velice precizně zpracovaná minifigurka anděla, která je zalita v oblém, na dotek hebounkém a příjemném pryskyřičném "kameni" ve tvaru srdce. Stačí, když tento andělský kámen budeš nosit při sobě (třeba v kapse), nebo ho podržíš v dlani a předáš andělu svou žádost nebo ho požádáš o podporu, když cítíš, že ji potřebuješ. Pak už jen věř, že se Ti dostane pomoci kterou zasloužíš, protože každá bytost, žijící na tomto světě, zasluhuje pro sebe to nejlepší. Ty nejsi výjimkou.

Šperkovnice s andělem
Šperkovnice je určena pro uložení všech cenností, šperků a drobných předmětů, které chceš mít pod ochranou andělů.

Láska
Každá bytost na tomto světě touží milovat a být milována taková, jaká je, tedy bez podmínek. Tato krásná soška anděla nám připomíná, že již milováni jsme a to samotným Bohem (Bohyní, Zdrojem, Vesmírem...) a anděly, kteří jsou jeho posly a kteří jsou zde proto, aby nám pomáhali, chránili naše životy a přišli nám na pomoc, když se ocitneme v úzkých a obracíme se s prosbami k Bohu. Andělé nás milují bez podmínek, takové, jací jsme. Andělé nás nesoudí, nepozastavují se nad našimi nedostatky a chybami, protože vědí, že se jich dopouštíme v nevědomosti a že v jádru jsme stejně dobří, jako všichni ostatní. Koneckonců všichni jsme vzešli ze stejného zdroje a v každém z nás je kus Boha. Díky svým chybám se naučíme odpouštět sobě i druhým, naučíme se své chyby napravovat a poučit se z nich. Učme se od andělů, jak lze milovat a nic za to neočekávat. Naučme se milovat své přátele i nepřátele bez podmínek.

Jak milovat a být milován bez očekávání a utrpení?
Všichni chceme být milováni a také chceme milovat. Začněme však u sebe, naučme se přijímat sami sebe i se svými chybami, s tím, že na nich pracujeme. Odpusťme sami sobě, pracujme na tom, abychom již své chyby nikdy neopakovali. Milujme sami sebe. Jedině pak můžeme stejným způsobem milovat i druhé. Nepokoušejme se změnit lidi okolo sebe. Nikdy je nezměníme! Uznejme jejich jedinečnost! Jsou právě takoví, jací jsou, i oni mají své úkoly a překážky na cestě, které jim působí nesnáze a mají právo rozhodovat se sami za sebe. A to právě takovým způsobem, jaký je pro ně nejlepší. Nebraňme jim, i když nás to někdy bolí. Stejně tak, jako si pro sebe představujeme to nejlepší, i druzí mají právo chtít to samé a taktéž dělat ve svém životě rozhodnutí, které je k tomuto cíli povedou. Můžeme si myslet, že dělají chybu, ale jejich rozhodnutí je jejich právoplatným krokem a my nemáme žádné právo zasahovat. Přestaňme posuzovat konání druhých (co není dobré pro nás, může být pro ně tím nejlepším řešením), přestaňme je chtít ovládat. Snažme se vidět v každém jeho dobrotu - jeho božskou jiskru - která mnohdy bývá, kvůli prožité bolesti, dobře skryta. Když se pokusíme přiblížit k druhému člověku často zjistíme, že pod tvrdou slupkou se skrývá zraněná duše, která pouze touží být milována. Lidé, kteří nám působí problémy a bolest nás mohou mnoho naučit. Když se zamyslíme, zjistíme, že mají především problém sami se sebou. Jejich zlost, ventilovaná do vnějšího světa, je jen odrazem jejich zármutku nad sebou samým. Proto odpouštějme.

Nikdo není naším nepřítelem, všichni jsme na stejné lodi a díky své odlišnosti můžeme obohacovat (inspirovat) životy druhých (nikoliv však měnit). Naučme se milovat a odpouštět tak, jak to dokáže náš Zdroj - Bůh - Bohyně - Vesmír - naše Matka a také andělé.

Rozměry šperkovnice
8,5 x 7 x 2,8 cm

Rozměry andělského kamene
2,7 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Energy Drags Imun 30 ml Energy Drags Imun 30 ml Kód: ARCHIV-EG-DRAGI-30
Doplněk stravy - Drags imun.
593 Kč
Tibetská přírodní medicína - B. Tichanovský Tibetská přírodní medicína - B. Tichanovský Kód: EPAM-tib-pri-med
Kniha Borise Tichanovského o fytoterapii, tibetských léčivých preparátech,…
211 Kč
Mandala na sklo - Věčnost Mandala na sklo - Věčnost Kód: SoD-900S22
Óm je posvátná védská slabika. Óm není slovem samotným, je Božským zvukem,…
140 Kč