Růženín surový extra Česká republika - MEGA  - 1
Růženín surový extra Česká republika - MEGA  - 2
Růženín surový extra Česká republika - MEGA  - 3
Růženín surový extra Česká republika - MEGA  - 4
Růženín surový extra Česká republika - MEGA - 1/4Růženín surový extra Česká republika - MEGA - 2/4Růženín surový extra Česká republika - MEGA - 3/4Růženín surový extra Česká republika - MEGA - 4/4

Růženín surový extra Česká republika - MEGA

Kód: SCHW-RU-MG
Růženín blahodárně působí na oblast mezilidských vztahů. Podporuje klid, přátelství, porozumění, soucit a lásku. Krystal se výborně hodí všude tam, kde se setkávají lidé.
Poslední kusy na skladě!
1.059 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Růženín surový extra Česká republika - MEGA

Tento mega velký kus surového růženínu je jako stvořený pro umístění v místech, kde se schází více lidí. Je vhodný do větších interiérů. Můžete ho postavit do vstupní haly, kanceláře, do obývacího pokoje, na chodbu či přímo do ložnice. Růženín je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Rezonuje se srdeční čakrou, kterou otevírá, harmonizuje a podporuje v rozvoji jejích kvalit. Růženín blahodárně působí na celou oblast mezilidských vztahů. 

Na této kartě se nachází obří, 4 kilový surový růženín, nalezený v Píseckých horách (ČR). Skladem je pouze jeden kousek, takže kupujete přesně ten kámen, který vidíte na fotografii. Kámen je v původní - neopracované podobě, zachovává si tedy nejvyšší možné množství původní energie. 

Tento kousek má jednu zvláštnost, na vrcholku kamene je zvláštní prohlubeň (viz foto 2), do které je možné odkládat cennosti, například šperky. Bílý kámen na zadní straně (foto 4) je kalcit.

Tento krystal je energeticky velmi silný, což ostatně platí pro všechny kameny nalezené v ČR. Při své práci s kameny jsme si povšimli, že je velký rozdíl mezi energií kamene například z Brazílie a kamene z České republiky. Kameny z České republiky mají mnohem příjemnější a silnější energie. Jsme přesvědčeni, že je to tím, že jsou naše "domácí" a tedy mají energie nám bližší. 

Velikost krystalu
19 x 13 x 16 cm

Hmotnost
4008 g

 
Vibrace růženínu
Růženín je odrůdou křemene, kvůli svému růžovému zabarvení je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Růženín nás učí bezpodmínečné lásce a to jak k sobě samému, tak i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás probouzí pocity lásky, něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jemné vibrace růženínu otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.
 
Růženín a vztahy
Růženín, jako srdeční kámen, je používán při věštění v záležitostech týkajících se lásky a také v magii související s plodností. Nošený jako talisman pomáhá prohloubit současný milenecký vztah, nebo přilákat vhodného partnera. Růženín je kamenem usmíření. Jeho vibrace vyjadřují kvetoucí lásku a přátelství nebo trvalejší lásku potom, co vyprchala počáteční vášeň, nebo se jeden z partnerů dopustil zrady. Opět znamená možnost smíření.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Čištění a nabíjení růženínu
Kámen je vhodné čistit pod tekoucí vodou a nabíjet položený na drúze či kousku křišťálu na nepřímém světle (tedy ne přímo na slunci - kámen by vyblednul).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Mandala Amulet Mandala Kód: MYST-BD13
Amulet mandala, to je amulet s blahodárným vyzařováním. Podporuje nastolení…
339 Kč
Fantasy tričko - Sněžná sova L Fantasy tričko - Sněžná sova L Kód: SoD-1031972-L
Tričko s nádherným motivem sněžné sovy.
715 Kč
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč