Podívejte se do kategorie Andělé

Rutil Česká republika - velikost XL  - 1
Rutil Česká republika - velikost XL  - 2
Rutil Česká republika - velikost XL  - 3
Rutil Česká republika - velikost XL - 1/3Rutil Česká republika - velikost XL - 2/3Rutil Česká republika - velikost XL - 3/3

Rutil Česká republika - velikost XL

Kód: SCHW-RUT-XL
Rutil je bojovník se vztyčenou hlavou a vždycky rovnou páteří. Podporuje sebedůvěru, zdravý úsudek, upřímnost, čestnost i vytrvalost.
Připraveno k odeslání
212 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rutil Česká republika - velikost XL

Rutil (TiO2 - oxid titaničitý) je čtverečný minerál. Má dvě odrůdy - žlutý sagenit (vyskytuje se v podobě jehličkovitých krystalů v křemeni nebo biotitu) a černý rutil nigrín (černou barvu způsobuje příměs železa). Pro vysoký obsah titanu (až 60 %) se používá jako zdroj titanu. Titan pomáhá regulovat a stabilizovat toky energií v těle, pro své vlastnosti je používán i v lékařství. Jeho účinky byly objeveny v 80. letech a své místo si našel nejen v lékařství a šperkařství, ale přidává se i do některých typů tkanin určených na sport (posiluje).

Rutil sagenit je na trhu běžně k dostání. Používá se hojně ve šperkařství. Černý rutil se na trhu téměř nevyskytuje, je spíše záležitostí sběratelů. Proto jsme rádi, že vám můžeme tyto velké černé rutily nabídnout. Černé rutily na této kartě zboží, byly nalezeny na Vltavotýnsku, v lokalitě Temelín. Na této kartě se nachází mix extra velkých černých rutilů velikosti XL. Každý kámen je neopakovatelným originálem (viz foto). Uvedená cena je za jeden kámen.

Rozměry kamene cca
3,8 - 4 x 2,8 - 3 cm

Hmotnost
26 - 50 g

Poznámka
Na fotografii 3 je vyfocený rozseknutý rutil. Takto vypadá kámen uvnitř.

Černý rutil - kámen síly
Černý rutil je kámen síly. Kámen silně jangový. Podporuje zdravý úsudek a racionální uvažování. Dále sebedůvěru, odvahu, opravdovost, upřímnost, čestnost, rozhodnost, vytrvalost, houževnatost, schopnost překonat všechny překážky a nesnáze. Rutil je velmi dobrou pomocí v obtížných životních obdobích. Pomáhá vytrvat, nevzdávat se a mít naději, vždycky věřit v ten nejlepší výsledek, s optimismem a vírou hledět vpřed. Rutil pomáhá stát rovně a zachovat si chladnou hlavu a jasnou mysl, i když ji právě obtěžují černé myšlenky. Rutil je bojovník se vztyčenou hlavou a vždycky rovnou páteří. 

Černý rutil a zdraví
Černý rutil posiluje krev, imunitu, kosterní systém, nervový systém, má blahodárný posilující vliv na cévy a buňky. Je výborný při rekonvalescencích - urychluje regeneraci buněk. Tento kámen je ovšem především oceňován při léčbě různých sexuálních nedostatečností (frigidita, impotence, předčasná ejakulace, neschopnost dosáhnout orgasmu apod.). 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Obraz na plátně - Květ života fialový, 40 cm Obraz na plátně - Květ života fialový, 40 cm Kód: SAR-BD12
Tento překrásný obraz Květu Života na plátně není pouhou dekorací, je taktéž…
547 Kč
Iswari SPIRULINA BIO tablety 125 g Iswari SPIRULINA BIO tablety 125 g Kód: ISW-014-1
Spirulina je jednou z nejstarších forem života na zemi. Jako součást jídelníčku…
184 Kč
Kitl Syrob bezový BIO 500 ml Kitl Syrob bezový BIO 500 ml Kód: KI-1622-500
Sirup pro přípravu tradičních domácích limonád.
119 Kč