Rutil Česká republika - velikost M  - 1
Rutil Česká republika - velikost M  - 2
Rutil Česká republika - velikost M - 1/2Rutil Česká republika - velikost M - 2/2

Rutil Česká republika - velikost M

Kód: SCHW-RUT-M
Černý rutil je kámen síly. Podporuje sebedůvěru, odvahu, opravdovost, upřímnost, čestnost, rozhodnost, vytrvalost, houževnatost,
Připraveno k odeslání
56 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rutil Česká republika - velikost M

Rutil (TiO2 - oxid titaničitý) je čtverečný minerál. Má dvě odrůdy - žlutý sagenit (vyskytuje se v podobě jehličkovitých krystalů v křemeni nebo biotitu) a černý rutil nigrín (černou barvu způsobuje příměs železa). Pro vysoký obsah titanu (až 60 %) se používá jako zdroj titanu. Titan pomáhá regulovat a stabilizovat toky energií v těle, pro své vlastnosti je používán i v lékařství. Jeho účinky byly objeveny v 80. letech a své místo si našel nejen v lékařství a šperkařství, ale přidává se i do některých typů tkanin určených na sport (posiluje).

Rutil sagenit je na trhu běžně k dostání. Používá se hojně ve šperkařství. Černý rutil se na trhu téměř nevyskytuje, je spíše záležitostí sběratelů. Proto jsme rádi, že vám můžeme tyto černé rutily nabídnout. Černé rutily na této kartě zboží, byly nalezeny na Vltavotýnsku, v lokalitě Temelín. Na této kartě se nachází mix černých rutilů velikosti M. Každý kámen je neopakovatelným originálem (viz foto). Uvedená cena je za jeden kámen.

Poznámka
Na fotografii 2 je vyfocený rozseknutý rutil. Takto vypadá kámen uvnitř.

Rozměry kamene cca
1 - 2 x 2 - 2,5 cm

Hmotnost
6 - 10 g

Černý rutil - kámen síly
Černý rutil je kámen síly. Kámen silně jangový. Podporuje zdravý úsudek a racionální uvažování. Dále sebedůvěru, odvahu, opravdovost, upřímnost, čestnost, rozhodnost, vytrvalost, houževnatost, schopnost překonat všechny překážky a nesnáze. Rutil je velmi dobrou pomocí v obtížných životních obdobích. Pomáhá vytrvat, nevzdávat se a mít naději, vždycky věřit v ten nejlepší výsledek, s optimismem a vírou hledět vpřed. Rutil pomáhá stát rovně a zachovat si chladnou hlavu a jasnou mysl, i když ji právě obtěžují černé myšlenky. Rutil je bojovník se vztyčenou hlavou a vždycky rovnou páteří. 

Černý rutil a zdraví
Černý rutil posiluje krev, imunitu, kosterní systém, nervový systém, má blahodárný posilující vliv na cévy a buňky. Je výborný při rekonvalescencích - urychluje regeneraci buněk. Tento kámen je ovšem především oceňován při léčbě různých sexuálních nedostatečností (frigidita, impotence, předčasná ejakulace, neschopnost dosáhnout orgasmu apod.). 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Jantra Amulet Jantra Kód: SHA-05000158
Amulet s jantrou slouží pro práci na sobě, pro cvičení koncentrace, vytrvalosti a…
95 Kč
Indické vonné tyčinky Satya - Vanilla Indické vonné tyčinky Satya - Vanilla Kód: SHA-020918
Kdo miluje smyslnou, pocit tepla a bezpečí navozující vůni vanilky, bude těmito…
54 Kč
Šátek palestina arafat - oranžová Šátek palestina arafat - oranžová Kód: SHA-03081806
Bavlněný arafat je oblíbeným módním doplňkem pro všechna roční období.…
109 Kč