Rutil Česká republika - velikost M

Připraveno k odeslání
66 Kč
Kód: SCHW-RUT-M
Kategorie: Tamblované kameny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Rutil (TiO2 - oxid titaničitý) je čtverečný minerál. Má dvě odrůdy - žlutý sagenit (vyskytuje se v podobě jehličkovitých krystalů v křemeni nebo biotitu) a černý rutil nigrín (černou barvu způsobuje příměs železa). Pro vysoký obsah titanu (až 60 %) se používá jako zdroj titanu. Titan pomáhá regulovat a stabilizovat toky energií v těle, pro své vlastnosti je používán i v lékařství. Jeho účinky byly objeveny v 80. letech a své místo si našel nejen v lékařství a šperkařství, ale přidává se i do některých typů tkanin určených na sport (posiluje).

Rutil sagenit je na trhu běžně k dostání. Používá se hojně ve šperkařství. Černý rutil se na trhu téměř nevyskytuje, je spíše záležitostí sběratelů. Proto jsme rádi, že vám můžeme tyto černé rutily nabídnout. Černé rutily na této kartě zboží, byly nalezeny na Vltavotýnsku, v lokalitě Temelín. Na této kartě se nachází mix černých rutilů velikosti M. Každý kámen je neopakovatelným originálem (viz foto). Uvedená cena je za jeden kámen.

Poznámka
Na fotografii 2 je vyfocený rozseknutý rutil. Takto vypadá kámen uvnitř.

Rozměry kamene cca
1 - 2 x 2 - 2,5 cm

Hmotnost
6 - 10 g

Černý rutil - kámen síly
Černý rutil je kámen síly. Kámen silně jangový. Podporuje zdravý úsudek a racionální uvažování. Dále sebedůvěru, odvahu, opravdovost, upřímnost, čestnost, rozhodnost, vytrvalost, houževnatost, schopnost překonat všechny překážky a nesnáze. Rutil je velmi dobrou pomocí v obtížných životních obdobích. Pomáhá vytrvat, nevzdávat se a mít naději, vždycky věřit v ten nejlepší výsledek, s optimismem a vírou hledět vpřed. Rutil pomáhá stát rovně a zachovat si chladnou hlavu a jasnou mysl, i když ji právě obtěžují černé myšlenky. Rutil je bojovník se vztyčenou hlavou a vždycky rovnou páteří. 

Černý rutil a zdraví
Černý rutil posiluje krev, imunitu, kosterní systém, nervový systém, má blahodárný posilující vliv na cévy a buňky. Je výborný při rekonvalescencích - urychluje regeneraci buněk. Tento kámen je ovšem především oceňován při léčbě různých sexuálních nedostatečností (frigidita, impotence, předčasná ejakulace, neschopnost dosáhnout orgasmu apod.). 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost