Rutil Česká republika - velikost L  - 1
Rutil Česká republika - velikost L  - 2
Rutil Česká republika - velikost L  - 3
Rutil Česká republika - velikost L - 1/3Rutil Česká republika - velikost L - 2/3Rutil Česká republika - velikost L - 3/3

Rutil Česká republika - velikost L

Kód: SCHW-RUT-L
Černý rutil je kámen síly. Kámen silně jangový. Podporuje zdravý úsudek a racionální uvažování.
Připraveno k odeslání
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rutil Česká republika - velikost L

Rutil (TiO2 - oxid titaničitý) je čtverečný minerál. Má dvě odrůdy - žlutý sagenit (vyskytuje se v podobě jehličkovitých krystalů v křemeni nebo biotitu) a černý rutil nigrín (černou barvu způsobuje příměs železa). Pro vysoký obsah titanu (až 60 %) se používá jako zdroj titanu. Titan pomáhá regulovat a stabilizovat toky energií v těle, pro své vlastnosti je používán i v lékařství. Jeho účinky byly objeveny v 80. letech a své místo si našel nejen v lékařství a šperkařství, ale přidává se i do některých typů tkanin určených na sport (posiluje).

Rutil sagenit je na trhu běžně k dostání. Používá se hojně ve šperkařství. Černý rutil se na trhu téměř nevyskytuje, je spíše záležitostí sběratelů. Proto jsme rádi, že vám můžeme tyto černé rutily nabídnout. Černé rutily na této kartě zboží, byly nalezeny na Vltavotýnsku, v lokalitě Temelín. Na této kartě se nachází mix velkých černých rutilů velikosti L. Každý kámen je neopakovatelným originálem (viz foto). Uvedená cena je za jeden kámen.

Rozměry kamene cca
2 - 3 x 1,8 - 2 cm

Hmotnost
12 - 22 g

Poznámka
Na fotografii 3 je vyfocený rozseknutý rutil. Takto vypadá kámen uvnitř.

Černý rutil - kámen síly
Černý rutil je kámen síly. Kámen silně jangový. Podporuje zdravý úsudek a racionální uvažování. Dále sebedůvěru, odvahu, opravdovost, upřímnost, čestnost, rozhodnost, vytrvalost, houževnatost, schopnost překonat všechny překážky a nesnáze. Rutil je velmi dobrou pomocí v obtížných životních obdobích. Pomáhá vytrvat, nevzdávat se a mít naději, vždycky věřit v ten nejlepší výsledek, s optimismem a vírou hledět vpřed. Rutil pomáhá stát rovně a zachovat si chladnou hlavu a jasnou mysl, i když ji právě obtěžují černé myšlenky. Rutil je bojovník se vztyčenou hlavou a vždycky rovnou páteří. 

Černý rutil a zdraví
Černý rutil posiluje krev, imunitu, kosterní systém, nervový systém, má blahodárný posilující vliv na cévy a buňky. Je výborný při rekonvalescencích - urychluje regeneraci buněk. Tento kámen je ovšem především oceňován při léčbě různých sexuálních nedostatečností (frigidita, impotence, předčasná ejakulace, neschopnost dosáhnout orgasmu apod.). 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vonný olej Ritual - Ostružina 10 ml Vonný olej Ritual - Ostružina 10 ml Kód: AW-AWFO-20
Omamná vůně ostružin se stopou svěžího vánku vás zanese do letních dnů a…
41 Kč
Čakrová pyramida 4 cm Čakrová pyramida 4 cm Kód: AW-BBCs-05
Nádherná čakrová pyramida je vyrobena ze sedmi polodrahokamů - červený jaspis,…
349 Kč