Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku  - 1
Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku  - 2
Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku  - 3
Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku - 1/3Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku - 2/3Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku - 3/3

Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku

Kód: CRYMA-88RUS
Probuďte svou intuici a jasnozřivost s runovými kameny ze zeleného aventurínu. Posilujte svoje spojení s přírodou.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
634 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Runové kameny - zelený aventurín, v jutovém sáčku

Runy - odkud se vzaly a k čemu slouží
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů ze zeleného aventurínu je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných aventurínů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3,5 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (aventurín, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný jutový sáček, pro uložení runových kamenů, na němž je natištěno všech 24 runových symbolů. Sáček má stahovací šňůrku s ořechy Rudrakša.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 
Zelený aventurín a runové znaky
Aventurín je kamenem, jehož vibrace nám umožňují navázat kontakt s vesmírnými energiemi a vyššími průvodci, jeho vibrace bystří naši intuici, vnímavost a jasnozřivost. Tato schopnost z něj dělá nedocenitelného pomocníka při různých rituálech, meditacích a věštění. Vibrace zeleného aventurínu se úžasně doplňuje s vibracemi runových znaků.
 
Zelený Aventurín pro zbystření intuice a jasnozřivosti
Aventurín (též někdy avanturín) je zelený kámen, který navazuje spojení s přírodou a její energií, pomáhá nám vstřebat její harmonii, probudit naši duši a otevřít ji této prosté kráse. Aventurín je silně spojen s říší dévů (dušemi rostlin). Jeho energie nám pomáhá zbystřit vnímavost, intuici a jasnozřivost, je výborným kamenem pro meditace a navazování kontaktu s Vyššími energiemi, navozuje vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění. Zelený aventurín nás povzbuzuje k tomu, abychom nalezli své talenty a použili je ve prospěch lidstva. Vibrace tohoto zeleného polodrahokamu vytváří ochranný štít pro naši auru a uvádí do rovnováhy činnost všech čaker. Pročišťuje krční čakru a udržuje komunikaci s vyššími rovinami, také pomáhá udržovat soulad mezi fyzickým a duchovním tělem.
 
Aventurín je jedním z nevšestranějších polodrahokamů vůbec. Jeho energie přitahuje prosperitu, bohatství, štěstí, posiluje naše řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje naši kreativitu a pozvedává inteligenci. Často se používá k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog a poskytuje ochranu před zářením z mobilních telefonů.
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky