Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem  - 1
Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem  - 2
Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem  - 3
Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem - 1/3Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem - 2/3Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem - 3/3

Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem

Kód: HT-RUNE_ROS_BL
Věštění pomocí runových kamenů nám pomáhá spojit se se svým Vyšším Já.
Poslední kusy na skladě!
550 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Runové kameny - růženín, se sametovým sáčkem

Runy - odkud se vzaly a k čemu slouží
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů z růženínu je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných růženínů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých polodrahokamů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3,5 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (růženín, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný semišový sáček černé barvy se stahovací šňůrkou, do kterého se runy z růženínů ukládají, aby se zabránilo vniknutí nežádoucích energií do polodrahokamů.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 
Růženín - kámen bezdpodmínečné lásky
Růženín je jednou z nejoblíbenějších odrůd křemene, je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Učí nás bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás evokuje pocity lásky, probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jeho jemné vibrace otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních a lidí v našem okolí, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.
 
Čištění a nabíjení růženínu
Kámen je vhodné čistit pod tekoucí vodou a nabíjet položený na drúze či kousku křišťálu na nepřímém světle (tedy ne přímo na slunci - kámen by vyblednul).
 
LP
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky