Runové kameny - mix, se sametovým sáčkem

Připraveno k odeslání
698 Kč
Kód: HT-RUNES_MIXED_B
Kategorie: Runy
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

24 runových znaků (25. je prázdný - runa wyrd) je vyryto do různých polodrahokamů - červený jaspis, heliotrop, jaspis mookait, ametyst, černý onyx, různé druhy achátů, bílý křemen, růženín, karneol, zelený aventurín.

Runy - odkuď se vzaly a k čemu slouží

Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů z různých druhů polodrahokamů je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných kamenů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých polodrahokamů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (kámen, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný semišový sáček černé barvy se stahovací šňůrkou, do kterého se runy ukládají, aby se zabránilo vniknutí nežádoucích energií do polodrahokamů.
 
Věštecké runové kameny jsou mixem všech nejoblíbenějších a pro věštecké účely nejpoužívanějších polodrahokamů (ametyst, růženín, citrín, křišťál, lapis lazuli, onyx, karneol, jaspis a další). Vibrace těchto polodrahokamů zesilují a násobí vibrace runových znaků.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 

Facebook komentáře

Štítky