Fantasy šperky

Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku  - 1
Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku  - 2
Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku  - 3
Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku - 1/3Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku - 2/3Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku - 3/3

Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku

Kód: CRYMA-10RUS
Symboly starogermánských run jsou spolehlivými prostředky k pochopení souvislostí a směru, kterým se ubíráme.
Připraveno k odeslání
763 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Runové kameny - karneol, v jutovém sáčku

Runy - magické znaky
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů z polodrahokamu karneolu je určena pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných karneolů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 2,5 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (karneol, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný jutový sáček, pro uložení runových kamenů, na němž je natištěno všech 24 runových symbolů. Sáček má stahovací šňůrku s ořechy Rudrakša.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 
Karneol - kámen pro snílky a fantasty
Karneol napomáhá člověku proniknout až ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol je analytický uzemňující kámen, tudíž je vhodný pro všechny, kteří jsou silně napojeni na vesmírné síly, mají však sklony příliš fantazírovat a jaksi "ulétat", chybí jim kontakt s realitou. Díky tomuto kameni bude naše věštba jasná a nezamlžená našimi představami a fantazií. Karneol nám pomůže soustředit se na podstatu věci.
 
Karneol je kamenem první čakry Muladhary a je zástupcem zemské energie, z čehož jednoznačně vyplývá, jakou energii nese. Karneol je vhodný pro všechny snílky, jimž chybí kontakt s realitou, pro všechny, kdo potřebují stabilizovat a uzemnit. Tento nádherně zbarvený polodrahokam nám pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy, celkově se zklidnit a soustředit se na současnost. Vibrace karneolu nám pomáhají proniknout ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol chrání před zlými energiemi, dodává nám sílu a odvahu, je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu, protože posiluje naši sebedůvěru a vůbec důvěru ve všechny a všechno kolem nás.
 
LP
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky