Runové kameny - černý onyx, se sametovým sáčkem  - 1
Runové kameny - černý onyx, se sametovým sáčkem  - 2
Runové kameny - černý onyx, se sametovým sáčkem - 1/2Runové kameny - černý onyx, se sametovým sáčkem - 2/2

Runové kameny - černý onyx, se sametovým sáčkem

Kód: HT-RUNE_BO_BL
Věštecké kameny pomáhají pochopit minulost, očistit současnost a nahlédnout v naši budoucnost.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
555 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Runové kameny - černý onyx, se sametovým sáčkem

Runy - odkud se vzaly a k čemu slouží
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných onyxů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3,5 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (onyx, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný semišový sáček černé barvy se stahovací šňůrkou, do kterého se runy ukládají, aby se zabránilo vniknutí nežádoucích energií do polodrahokamů.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 
Černý onyx a runy
Polodrahokam onyx je oblíbeným věšteckým kamenem, jehož mocné vibrace nám umožňují nahlédnout do budoucnosti a navázat kontakt s vesmírnými energiemi a vyššími průvodci. Tato schopnost z něj dělá nedocenitelného pomocníka při různých rituálech a věštění. Vibrace černého onyxu se úžasně doplňuje s vibracemi runových znaků.
 
Onyx - věštecký kámen
Onyx je mystickým kamenem, umožňující nám posunout se po proudu času a nahlédnout do své budoucnosti. Tento kámen je kamenem jako stvořeným k věštění! Navíc nám pomáhá napřít naši energii jedním směrem a současně ji sladit s působením vyšších sil. Prostřednictvím jeho silných vibrací můžeme snáze navázat  a kontakt s vyššími průvodci a vstřebávat vesmírné energie.
Onyx je mlčenlivý kámen, jenž nám slouží jako nejdůvěrnější rádce. Kvůli jeho schopnosti "zapamatování si" všeho, co jeho majitel prožil, se mu bez nadsázky říká kámen s pamětí. Díky této výjimečné vlastnosti je onyx neocenitelným pomocníkem při regresi (cestě do minulých životů), jelikož napomáhá přijímat poučení z minulých chyb, díky čemuž je možné vyléčit staré šrámy a tělesná traumata, která neblaze ovlivňují náš současný život. Onyx nám pomáhá zvyšovat schopnost sebekontroly a zmírňovat těkavost. Působí jako duševní tonikum, které zmírňuje jinak zcela ochromující pocity strachu a obav. Onyx přináší nedocenitelný dar docházet k uvážlivým rozhodnutím. Onyx je zhmotnělou podporou v obtížných a nepřehledných situacích i v obdobích zvýšeného stresu. Vibrace černého onyxu nám dodává sílu, ráznost a vytrvalost při sledování našich záměrů, zvyšuje sebedůvěru a taktéž nám pomáhá vyrovnat se spodmínkami v našem okolí.
 
Černý onyx a léčení
Černý onyx pozitivně působí na potíže se zuby, kostmi, kostní dření, dále posiluje nervy, zlepšuje všechny smysly a vnímání, pomáhá při onemocnění vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu, snižuje horečku, léčí krevní poruchy a nohy, zlepšuje stav při astmatických záchvatech.
 
Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci či na křišťálu.
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník Granát kuličky faset 8 mm Náhrdelník Granát kuličky faset 8 mm Kód: BL-GKF8
Luxusní náhrdelník z fasetově vybroušených kuliček rudého granátu je určen…
368 Kč
Energy Fytominerál 100 ml Energy Fytominerál 100 ml Kód: ARCHIV-EG-FYTOMIN-100
Doplněk stravy - Fytomineral.
588 Kč