Runové kameny - černý jaspis, se sametovým sáčkem

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
658 Kč
Kód: HT-DIRUCRBO_B
Kategorie: Runy
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Runy - odkud se vzaly a k čemu slouží
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných černých jaspisů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3,5 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (onyx, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný semišový sáček černé barvy se stahovací šňůrkou, do kterého se runy ukládají, aby se zabránilo vniknutí nežádoucích energií do polodrahokamů.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 
Černý jaspis a runy
Černý jaspis je oblíbený věštecký kámen, neboť silně napomáhá ponorům do změněných stavů vědomí. Věří se, že přináší prorocké sny a vize. Vibrace černého jaspisu se úžasně doplňují s vibracemi runových znaků.

Facebook komentáře

Štítky