Runové kameny - ametyst, v jutovém sáčku  - 1
Runové kameny - ametyst, v jutovém sáčku  - 2
Runové kameny - ametyst, v jutovém sáčku - 1/2Runové kameny - ametyst, v jutovém sáčku - 2/2

Runové kameny - ametyst, v jutovém sáčku

Kód: CRYMA-19RUS
Minulost - současnost - budoucnost. Pochopením zákona příčiny a následku se otevíráme přijímání cenných informací od našeho Vyššího Já.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
645 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Runové kameny - ametyst, v jutovém sáčku

Runy - odkud se vzaly a k čemu slouží
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů z mystického polodrahokamu ametystu je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných ametystů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (ametyst, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný jutový sáček, pro uložení runových kamenů, na němž je natištěno všech 24 runových symbolů. Sáček má stahovací šňůrku s ořechy Rudrakša.
 
Veškeré potřebné informace (včetně významu runových symbolů) a další zajímavosti o tomto tématu naleznete v článku Runy.
 
Mystický kámen s runami
Oblíbený polodrahokam fialové barvy, ametyst, je jedním z nejvíce mystických spirituálních kamenů světa. Silné vibrace tohoto duchovního kamene jsou v souvislosti s vibracemi runových znaků tou nejlepší volbou, neboť se tyto vibrace skvěle doplňují a navzájem znásobují své energie. Doporučujeme!
 
Ametyst - kámen mystiků a králů
Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a silnou očistnou a léčivou mocí, je přiřazen sedmé korunní čakře (Sahasrára). Ametyst napomáhá přijímání nových myšlenek a příznivě působí na schopnost rozhodování, protože posiluje zdravé racionální uvažování a umožňuje i duchovní vhled. Zároveň podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst zklidňuje, sjednocuje, zlepšuje kognitivní funkce mozku a paměť, pomáhá zpracovat a rušit veškeré negativní emoce (strach, vztek, obavy a zlobu, lítost, smutek) a také napomáhá vyrovnání se se ztrátou.Tento fialový polodrahokam brání člověka proti psychickým útokům, neboť energii agresivity proměňuje v energii lásky.
 
Energie ametystu tiší mysl a zlepšuje soustředění, přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, takže se často používá při meditacích i věštění. Vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu pomáhá překonat závislosti a bloky, podporuje střízlivost, proto je také oblíbeným kamenem kněží a králů. Vibrace tohoto mocného kamene posilují jak zdravé racionální uvažování, tak rozvoj intuice a duchovního vhledu. Na nejjemnější úrovni udržuje ametyst rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení.
 
Čištění a nabíjení ametystu
Důkladnou očistu ametystu provádíme přes noc v misce s vodou a křišťálem nebo pod proudem vody. Ametyst nabíjíme libovolně dlouho na denním světle, avšak ne přímo na slunci (kámen by vyblednul).
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky