Rubín QA krystal, Indie  - 1
Rubín QA krystal, Indie  - 2
Rubín QA krystal, Indie - 1/2Rubín QA krystal, Indie - 2/2

Rubín QA krystal, Indie

Kód: ARCHIV-MINM-krystal-rubin
Červený rubín rezonuje s první čakrou Muladhara, vnáší do našeho života rázný přístup, dodává energii a rovnováhu, podněcuje vášnivou touhu žít, zlepšuje naši motivaci, navíc je dokonalým štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
111 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rubín QA krystal, Indie

Nacházíte se na kartě mixu surových rubínů z Indie. Velikost jednotlivých kamenů je cca 2 x 1,3 cm, hmotnost je v rozmezí od 12 - 16 g.

Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus surového rubínu. Jak známo, surové kameny si uchovávají nejvyšší množství původní koncentrované energie, proto jsou energeticky silnější než kameny opracované.

Rubín - dynamický vůdce
Rubín je kamenem první čakry - Muladhary, posiluje tedy všechny schopnosti, související s touto oblastí. Polodrahokam rubín vnáší do našeho života rázný přístup, dodává energii a rovnováhu, podněcuje vášnivou touhu žít, zlepšuje naši motivaci a dokáže nás nasměřovat k realistickým cílům. Vibrace rubínu rovněž chrání a pozitivně působí na čakru srdce - rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás, abychom se "vydali za štěstím". Krystal rubínu je dokonalým štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Rubín vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy, je jedním z kamenů hojnosti - pomáhá udržet si jak bohatství, tak nadšení. Tento nafialovělý polodrahokam nám odstraňuje z cesty veškeré překážky, už jen tím, že se objeví. Je jako hrdina, který se vynoří z lesa a pouhou silou své osobnosti zažene nepřátele na útěk. Tento dynamický kámen je zosobněním síly a energie, probouzí naši odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Díky silnému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů budeme počínat tvrději. V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen, který vyvolává nadšení a podněcuje touhy i naši potřebu stýkat se s lidmi, vyvolává sexuálni aktivitu.
 
Rubín a léčení
Rubín odvádí z těla, krve a lymfy jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu.
 
Čištění rubínu: pod proudem vody.
Nabíjení rubínu: na měsíčním světle, či na křišťálu.
 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.