Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 1
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 2
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 3
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 4
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 1/4Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 2/4Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 3/4Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 4/4

Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný

Kód: BL-SKASRM-m
Rubín je kámen poněkud razantnějšího charakteru, probouzí vnitřní sílu člověka, jeho odvahu a také podněcuje libido.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
128 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný

Temně rudý až nafialovělý rubín je výborný pro práci s první (kořenovou) čakrou Muladhara. Působí okamžitě a je skutečným důkazem, že na velikosti nezáleží. Rubín je kámen poněkud razantnějšího charakteru, probouzí vnitřní sílu člověka, jeho odvahu a také podněcuje libido.

Nacházíte se na kartě mixu částečně leštěných rubínů z Indie. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3 - 4 cm x 1,5 cm, hmotnost je 14 - 16 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus rubínu.

Rubín - dynamický vůdce
Rubín je kamenem první čakry - Muladhary, posiluje tedy všechny schopnosti, související s touto oblastí. Polodrahokam rubín vnáší do našeho života rázný přístup, dodává energii a rovnováhu, podněcuje vášnivou touhu žít, zlepšuje naši motivaci a dokáže nás nasměřovat k realistickým cílům. Vibrace rubínu rovněž chrání a pozitivně působí na čakru srdce - rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás, abychom se "vydali za štěstím". Krystal rubínu je dokonalým štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Rubín vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy, je jedním z kamenů hojnosti - pomáhá udržet si jak bohatství, tak nadšení. Tento nafialovělý polodrahokam nám odstraňuje z cesty veškeré překážky, už jen tím, že se objeví. Je jako hrdina, který se vynoří z lesa a pouhou silou své osobnosti zažene nepřátele na útěk. Tento dynamický kámen je zosobněním síly a energie, probouzí naši odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Díky silnému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů budeme počínat tvrději. V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen, který vyvolává nadšení a podněcuje touhy i naši potřebu stýkat se s lidmi, vyvolává sexuálni aktivitu.
 
Rubín a léčení
Rubín odvádí z těla, krve a lymfy jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu.
 
Čištění rubínu: pod proudem vody.
Nabíjení rubínu: na měsíčním světle, či na křišťálu.
 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
AllatRa AllatRa Kód: KOS-ALLATRA
Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých…
493 Kč
Meditační polštář - 7 čaker & Óm, barva černá Meditační polštář - 7 čaker & Óm, barva černá Kód: SoD-908026
Luxusní meditační polštář je zdoben výšivkou lotosu se sedmnácti okvětními…
1.459 Kč
Meč - drak, dřevěný Meč - drak, dřevěný Kód: EKOHR-LE3546
Meč pro malé bojovníky, zdobený motivem draka.
156 Kč