Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 1
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 2
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 3
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný  - 4
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 1/4Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 2/4Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 3/4Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný - 4/4

Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný

Kód: BL-SKASRM-m
Rubín je kámen poněkud razantnějšího charakteru, probouzí vnitřní sílu člověka, jeho odvahu a také podněcuje libido.
Připraveno k odeslání
128 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rubín Indie, přírodní krystal částečně leštěný

Temně rudý až nafialovělý rubín je výborný pro práci s první (kořenovou) čakrou Muladhara. Působí okamžitě a je skutečným důkazem, že na velikosti nezáleží. Rubín je kámen poněkud razantnějšího charakteru, probouzí vnitřní sílu člověka, jeho odvahu a také podněcuje libido.

Nacházíte se na kartě mixu částečně leštěných rubínů z Indie. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3 - 4 cm x 1,5 cm, hmotnost je 14 - 16 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. Uvedená cena je za 1 kus rubínu.

Rubín - dynamický vůdce
Rubín je kamenem první čakry - Muladhary, posiluje tedy všechny schopnosti, související s touto oblastí. Polodrahokam rubín vnáší do našeho života rázný přístup, dodává energii a rovnováhu, podněcuje vášnivou touhu žít, zlepšuje naši motivaci a dokáže nás nasměřovat k realistickým cílům. Vibrace rubínu rovněž chrání a pozitivně působí na čakru srdce - rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás, abychom se "vydali za štěstím". Krystal rubínu je dokonalým štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Rubín vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy, je jedním z kamenů hojnosti - pomáhá udržet si jak bohatství, tak nadšení. Tento nafialovělý polodrahokam nám odstraňuje z cesty veškeré překážky, už jen tím, že se objeví. Je jako hrdina, který se vynoří z lesa a pouhou silou své osobnosti zažene nepřátele na útěk. Tento dynamický kámen je zosobněním síly a energie, probouzí naši odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Díky silnému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů budeme počínat tvrději. V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen, který vyvolává nadšení a podněcuje touhy i naši potřebu stýkat se s lidmi, vyvolává sexuálni aktivitu.
 
Rubín a léčení
Rubín odvádí z těla, krve a lymfy jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu.
 
Čištění rubínu: pod proudem vody.
Nabíjení rubínu: na měsíčním světle, či na křišťálu.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
AllatRa AllatRa Kód: KOS-ALLATRA
Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých…
493 Kč
Meditační polštář - 7 čaker & Óm, barva černá Meditační polštář - 7 čaker & Óm, barva černá Kód: SoD-908026
Luxusní meditační polštář je zdoben výšivkou lotosu se sedmnácti okvětními…
1.459 Kč