Rooibos - rostlinný čaj, 50 g

Rooibos - rostlinný čaj, 50 g

Kód: SHA-100094
Med a země, snad právě takto lze slovy popsat chuť báječného nápoje, zvaného rooibos tea. Červený rooibos je velmi oblíbeným nápojem především kvůli své lahodné chuti.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
37 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rooibos - rostlinný čaj, 50 g

Med a země, snad právě takto lze slovy popsat chuť báječného nápoje, zvaného rooibos tea. Červený rooibos je velmi oblíbeným nápojem především kvůli své lahodné chuti a mnoha pozitivním účinkům na lidské zdraví.

Rooibos červený
Rooibos, to je vnitřní kůra jihoafrického stromu Aspalathus linearis. Rooibos je pověstný svou nezaměnitelnou, medově-karamelovou chutí. Rooibos má celou řadu léčivých účinků na lidský organismus, jelikož obsahuje řadu důležitých stopových prvků jako jsou železo, mangan, vápník, zinek, draslík, měď, hořčík, fluor a sodík, je i zdrojem antioxidantů. Rooibos neobsahuje kofein ani tein.

Příprava nálevu
8 g čaje nasypte do hrníčku či sklenice a zalijte vroucí vodou. Nechte 5 - 10 minut luhovat, poté sceďte do konvičky. Doslaďte dle Vaší chuti. 

Uvedená cena je za jedno balení sypaného čaje (50 g). Čaj je zabalen v ochranném obalu, který zabraňuje "zvětrávání" - degradaci čaje. Po otevření balení vždy sáček znovu pevně uzavřete, aby jste zabránili přístupu vzduchu, který by čajovou směs znehodnotil.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení.

Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky