Rooibos - rostlinný čaj, 50 g

Rooibos - rostlinný čaj, 50 g

Kód: SHA-100094
Med a země, snad právě takto lze slovy popsat chuť báječného nápoje, zvaného rooibos tea. Červený rooibos je velmi oblíbeným nápojem především kvůli své lahodné chuti.
Připraveno k odeslání
37 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rooibos - rostlinný čaj, 50 g

Med a země, snad právě takto lze slovy popsat chuť báječného nápoje, zvaného rooibos tea. Červený rooibos je velmi oblíbeným nápojem především kvůli své lahodné chuti a mnoha pozitivním účinkům na lidské zdraví.

Rooibos červený
Rooibos, to je vnitřní kůra jihoafrického stromu Aspalathus linearis. Rooibos je pověstný svou nezaměnitelnou, medově-karamelovou chutí. Rooibos má celou řadu léčivých účinků na lidský organismus, jelikož obsahuje řadu důležitých stopových prvků jako jsou železo, mangan, vápník, zinek, draslík, měď, hořčík, fluor a sodík, je i zdrojem antioxidantů. Rooibos neobsahuje kofein ani tein.

Příprava nálevu
8 g čaje nasypte do hrníčku či sklenice a zalijte vroucí vodou. Nechte 5 - 10 minut luhovat, poté sceďte do konvičky. Doslaďte dle Vaší chuti. 

Uvedená cena je za jedno balení sypaného čaje (50 g). Čaj je zabalen v ochranném obalu, který zabraňuje "zvětrávání" - degradaci čaje. Po otevření balení vždy sáček znovu pevně uzavřete, aby jste zabránili přístupu vzduchu, který by čajovou směs znehodnotil.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení.

Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky