Rituální svíčky sada 8 ks zelené - Element Země

Rituální svíčky sada 8 ks zelené - Element Země

Kód: CRYMA-GREEN-DINN
Zelené rituální svíčky výborně působí v rituálech spojených s tématy: zdraví, léčení, příroda, štěstí, růst, plodnost, hojnost, peníze, obchod, prosperita, blahobyt...
Připraveno k odeslání
219 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rituální svíčky sada 8 ks zelené - Element Země

Oheň je živel transformace, je to mocná síla (jang), umožňující proces proměny - přeměny jedné kvality do druhé - proces shoření, ukončení a nastolení podmínek pro nové. Oheň rovněž přináší světlo a teplo, ochraňuje, čistí, zahání vše špatné, proto se už od nepaměti používá pro očistu a ochranu domova. Svíčka je zástupcem všech 4 živlů - tělo svíčky zastupuje živel Země, plamen - transformující sílu ohně, tající vosk živel Vody a nakonec kouř - živel Vzduchu. Svíčka je nepostradatelnou součástí většiny magických rituálů. Světlo svíčky iniciuje otevření záležitosti, uvolnění, pročištění situace, dává impulz k přirozenému vývoji. Důležitou roli rovněž hrají předměty v její blízkosti, symboly a znaky, vyryté na svíčce, a rovněž přání či záměr, kvůli kterému je rituál prováděn. Určitou roli zde hraje i barva samotných rituálních svíček.

Rituální svíčky zelené
Zelené rituální svíčky výborně působí v rituálech spojených s tématy: zdraví, léčení, příroda, štěstí, růst, plodnost, hojnost, peníze, obchod, prosperita, blahobyt... Zelené svíčky se zapalují k získání a udržení peněz, k hledání zaměstnání. Skvěle se hodí k rituálům plodnosti a růstu obecně, léčení a štěstí.

Materiál
parafín

Délka x průměr svíčky
20 x 1,8 cm

Sada svíček obsahuje 8 kusů. Svíčky jsou probarvené (z barevného vosku), nikoliv nabarvené.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Galbánum - vykuřovadlo 20 g Galbánum - vykuřovadlo 20 g Kód: RY-15
Galbánum má velmi silné působení, uvolňuje při strachu a nervovém vypětí,…
169 Kč