Rituální svíčky sada 6 ks, růžová

Rituální svíčky sada 6 ks, růžová

Kód: CRYMA-SPL-LL-BOX
Rituální svíčky v růžové barvě se používají v rituálech lásky, milostných vztahů, manželství, přátelství, harmonie, romantiky a relaxace.
Poslední kusy na skladě!
158 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Rituální svíčky sada 6 ks, růžová

Oheň je živel transformace, je to mocná síla (jang), umožňující proces proměny - přeměny jedné kvality do druhé - proces shoření, ukončení a nastolení podmínek pro nové. Oheň rovněž přináší světlo a teplo, ochraňuje, čistí, zahání vše špatné, proto se už od nepaměti používá pro očistu a ochranu domova. Svíčka je zástupcem všech 4 živlů - tělo svíčky zastupuje živel Země, plamen - transformující sílu ohně, tající vosk živel Vody a nakonec kouř - živel Vzduchu. Svíčka je nepostradatelnou součástí většiny magických rituálů. Světlo svíčky iniciuje otevření záležitosti, uvolnění, pročištění situace, dává impulz k přirozenému vývoji. Důležitou roli rovněž hrají předměty v její blízkosti, symboly a znaky, vyryté na svíčce, a rovněž přání či záměr, kvůli kterému je rituál prováděn. Určitou roli zde hraje i barva samotných rituálních svíček.

Rituální svíčky růžové
Rituální svíčky v růžové barvě se používají v rituálech lásky, milostných vztahů, manželství, přátelství, harmonie, romantiky a relaxace. Růžové svíčky se zapalují při rituálech zaměřených na sebepřijetí a zvýšení lásky sami k sobě. Růžové svíčky posilují čistotu záměrů, podporují harmonii, upevňují přátelství.

Materiál
parafín

Délka x průměr svíčky
10 x 1,8 cm

Sada svíček obsahuje 6 kusů. Svíčky jsou probarvené (z barevného vosku), nikoliv nabarvené.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky