Rezonátor 162

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.200 Kč
Kód: HEIN - 162
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Rezonátor 162 je bez programu, či vložených informací, jeho činnost spočívá v rezonančním vyvolání původního stavu toho, co jsme na něj položili. Vody, homeopatik, potravin. Pokud je poškozena chemická struktura, nepůjde to úplně. Při použití např. pro vodu je dobré odečíst, třeba kyvadlem, expoziční dobu vhodnou pro nás, můžeme začínat např. jen na 10 vteřinách. Na přírodní zdroje s vysokou energií nejsme totiž zvyklí. Homeopatika a přírodní preparáty však ožijí a koupené preparáty se dostanou do stejného, nebo ještě lepšího stavu, než u výrobce ... 
Návod k použití je prostý. Položte to, co potřebujete na placičku,(pozor na teploty přes 45 stupňů, pak to chce tepelně izolační podložku, např. korkovou), pokud nemáte odečtený čas, tak to po několika minutách sundejte. Plné nabití sklenice vody trvá asi 7 minut. Rezonátor vyzařuje v kuželích s úhlem asi 90 stupňů kolmých na plochu placičky nahoru i dolů, účinný je přibližně do vzdálenosti 20 cm. 
Ochranný prvek nesmí být vystaven teplotám nižším než -10 °C !

Vlastní zkušenost:

Drtivá většina lidí po ochutnání upravené a neupravené vody uzná, že ta, která prošla úpravou 162 je lepší, má jinou chuť a člověk ji chce hned co nejvíce vypít, jako by cítil, že mu udělá dobře. (při pokusu osoba neví, která je upravená a která je neupravená).

Rezonátor 162 vyvolává v potravinách a tekutinách jejich původní nastavení, tak jak to příroda zamýšlela. Každá základní složka v potravině tuto informaci má. Stošedesátdvojka ji aktivuje. Pro lepší příklad si představte složitější elektronické zařízení (např. mobil), které užíváním a přenastavováním uvedete do stavu, kdy již nefunguje tak rychle a stabilně. Většina zařízení má funkci OBNOVIT TOVÁRNÍ NASTAVENÍ. Základní nastavení se načte, bylo tam uloženo po celou dobu. 162 "zmáčkne" toto resetovací tlačítko u látek v potravině.

Řezaná květina pustila kořeny ve vodě upravené rezonátorem 162.

Facebook komentáře

Související články

Bombastus