Regenerační sůl do koupele - Pomeranč 300 g

Připraveno k odeslání
159 Kč
Kód: DH-RSK-300-PO
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Prostřednictvím unikátní kombinace pěti vysoce kvalitních solí je zajištěna detoxikace celého těla, a to pomocí zbavení se toxinů přes chodidla. Zde se nacházejí veškerá zakončení drah vedoucích z každého orgánu našeho těla. Ti z vás, kteří nedisponují vanou, mohou pouze vložit nožky do lavoru s horkou vodou obsahující tuto směs a o komplexní regeneraci organismu mají postaráno. Tato směs odstraňuje únavu svalů, jejich napětí a případné křeče. Je vhodná i na namožené svaly a jejich rychlou regeneraci. Díky příjemné vůni a blahodárným složkám se doba strávená v koupeli promění v balzám pro všechny vaše smysly.

Tyto soli obsahují více než 90 přírodních složek včetně sodíku, vápníku, draslíku, zinku a jódu. Pomocí Epsomské Soli, bohaté na velké množství minerálů hořčíku a síranu, se tyto látky velmi rychle vstřebávají do těla. Tyto soli lze použít i jako dekoraci – v misce nebo jiné nádobě příjemně provoní vaše obydlí. Stejně tak ji můžete využít jako osvěžovač vzduchu ve Vašem domě, bytě či šatníku, voní i několik týdnů. Výroba této blahodárné směsi trvá více než 10 dní, jelikož k dosažení intenzivní a dlouhotrvající vůně je potřeba jednotlivé soli prokládat konkrétními vůněmi. Dalším důvodem je i čas potřebný ke spojení ingrediencí.

Pomeranč
Vůně tohoto exotického ovoce navozuje příjemnou pozitivní náladu a pocit radosti. Má schopnost dobít organismus potřebnou energií, kterou ztrácíme při vypjatých stresových situacích. Svěží příjemná vůně pomeranče Vás dostane do fyzické, psychické i duševní pohody. Její silně antidepresivní účinky oceníte i při nespavosti. Silice z tohoto oleje je jednou z nejúčinnějších při potížích se zažíváním - bolesti břicha, nevolnost, pálení žáhy, nadýmání, nechutenství. Má blahodárné účinky na vylučování žluči a při křečích.

Doporučené dávkování
Dle potřeby a množství vody. Vzhledem k intenzitě vůně je doporučeno 50 – 100g na jednu vanu.

Obsah
300 g

Složení
Himalájská sůl, sůl z Mrtvého moře, Epsomská sůl, růžová sůl z Bolívie, bambusová sůl, korejská sůl, macerát z bylinek, čistě přírodní konzervant.

Výrobce
Výrobcem je paní Daniela Horáková - Zdraví bez chemie. Její výrobky jsou na bázi čistě přírodních ingrediencí. Jsou hypoalergenní a tudíž vhodné i pro miminka, alergiky, atopiky. Výrobky jsou bez chemických přísad, barviv, konzervantů, bělidel, rozpouštědel, parabenů, fosfátů, SLS, aromat a syntetických derivátů.

Facebook komentáře

Štítky