Quantum Quattro XL tamblovaný, Namibie - 1
Quantum Quattro XL tamblovaný, Namibie - 2
Quantum Quattro XL tamblovaný, Namibie - 1/2Quantum Quattro XL tamblovaný, Namibie - 2/2

Quantum Quattro XL tamblovaný, Namibie

Kód: BL-TKXL100
Pochybujete o svých schopnostech? Chcete změnu, ale myslíte, že nejste dost dobří? Váháte? Nevěříte, že vaše vize lze naplnit? Přijměte lekci Quantum Quattro!
Poslední kusy na skladě!
169 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Quantum Quattro XL tamblovaný, Namibie

Quantum Quattro je velmi zvláštní, poměrně nedávno nalezený kámen, jenž v sobě obsahuje unikátní kombinaci shattuckitu (royal blue), chryzokolu (střední modrá), dioptasu (lesní zelená), malachitu (světle zelená) se záhnědou. Díky této zvláštnosti je Quantum Quattro neuvěřitelným mixem barev všech odstínů (modré, zelené, hnědé). Každý kámen je co do barevného "provedení" zcela unikátní, každý je jiný. Nacházíte se na kartě mixu velkých tamblovaných kamenů Quantum Quattro. Velikost je cca 3,5 x 3 cm, hmotnost se pohybuje v rozmezí 14 - 22 g.

Quantum Quattro - prober se a ukaž se!
Quantum Quattro je kamenem Nové Doby, stejně tak, jako například larimar, i tento kámen vede člověka k jeho Vyššímu Já - tedy k jeho vyššímu potenciálu. Quantum Quattro je výborným průvodcem na cestě vzestupu. Na cestě k uchopení našich skutečných možností, na cestě k překonání omezení mysli. Quantum Quattro má poměrně dramatický účinek na energetické tělo člověka, na tělo, jež dalece přesahuje úroveň ve 3D. Kromě toho, že pomáhá při léčení a zacelování aury člověka, aktivuje i léčení jeho DNA... tj. pozvedává ji na dvanáctivláknovou úroveň. Tento kámen je výborným průvodcem pro všechny, kdo chtějí dokonale očistit svou karmu, nechat za sebou všechna omezení, závislosti, staré závazky a smlouvy z minulých životů. Quantum Quattro učí, jak se nenechat strhnout vírem světa a jeho negacemi, jak s odvahou a Pravou Vírou hledět kupředu a již teď budovat lepší zítřky nejen pro sebe, ale pro celou Zemi. Koneckonců všichni dobře víme, že základy zítřka se pokládají v každý přítomný okamžik. Quantum Quattro učí, jak zůstat odolný a pevný ve svých zásadách a přesvědčeních, které mohou zlepšit tento svět, a to navzdory vnějším podmínkám i vnitřním zmatkům. 

Kdo, když ne my - kdy, když ne teď?
Quantum Quattro je vhodný pro ty, kdo ještě váhají, zda jsou dostatečně způsobilými, aby vystoupili z řady a projevili se. Je třeba si uvědomit, kolik talentovaných lidí, kteří jsou pro vzestup tohoto světa tolik potřební, ještě stále pochybuje nad sama sebou. Tito výjimeční lidé sedí v koutě a nic nedělají, a to jen kvůli tomu, že si nepřipadají dost dobří. Stále pochybují. Pro takové má Quantum Quattro zprávu: "Kdo, když ne vy - kdy, když ne teď?" Je třeba uchopit tento okamžik a zapomenout na sama sebe, na svou sebelítost i malost mysli. Pokud máme talent, pak je darem od Boha a On očekává jeho projevení! Pochybnostmi o svých schopnostech dáváme Bohu na vědomí, že nevěříme. Ale On nám věřil, když nám svěřil tento úkol a dal nám vše potřebné, abychom jej naplnili! Pochybnosti jsou urážkou Boha. Bůh se nikdy nemýlí. Byli jsme vybráni, tak přestaňme myslet na to, zda jsme - či nejsme dost dobří (protože posouzeni jsme již byli), a udělejme první krok. Tento první krok bude prvním krokem ke zlepšení světa. Pakliže tento krok udělají všichni (nebo aslespoň většina), svět se skutečně změní (a již to začalo). Tuto ideu lze naplnit, ačkoliv ji mnozí považují za utopii, ona je jedinou šancí. Každou vizi, která zlepší svět a životy obyvatel této planety lze naplnit, máte-li víru! Jak silná je naše víra? 

Quantum Quattro a "jeho" témata:

 • dokonalá ochrana aury před cizími myšlenkami a entitami, imunita, odolnost vůči vlivům z vnějšku i zevnitř
 • karma, smlouvy, prokletí, zastaralé systémy a vzorce přesvědčení
 • závislost, bolest, vina, smutek, letargie, deprese, žal, odpuštění
 • detoxikace na všech úrovních - fyzické, mentální i duchovní
 • aktivuje Solar Plexus, léčí čakru srdce
 • pomáhá navazovat duchovní vztahy, naplněné Pravou a bezpodmínečnou láskou
 • podporuje zájem o životní prostředí, podporuje tvořivý přístup k problémům, pomáhá nalézat řešení korespondující s vysokými frekvencemi světa, jež přesahuje úroveň 3D
 • probouzí naši vnitřní sílu a víru, pomáhá nám rozvzpomenout si na naše původní životní poslání a nalézt naše talenty, které budeme pro tvoření potřebovat, podporuje sebevědomí
 • pomáhá uzemňovat a materializovat naše vize, plány, cíle, vedou-li ke zlepšení životů všech
 • ochraňuje zemskou čakru pod nohama a v oblasti s narušenou energií Země vytváří pouto uzemnění
 • pomáhá rozpoznávat pravou skutečnost a jádro potíží ve vztazích a ukončovat ty vztahy, jež způsobují zbytečné utrpení. Pomáhá pochopit princip zrcadlení.

Quantum Quattro a léčení
Kámen je silně detoxikační - a to na všech úrovních. Z hlediska psychosomatiky (za každou nemocí hledej vnitřní psychický či duševní problém), dokáže tento kámen pomoci s mnohými nemocemi a potížemi. Quantum Quattro působí ve stylu " tam, kde je světlo - není tma". A tak tedy, jakmile vyřešíme vnitřní problém, vpustíme světlo do temnoty, která toto místo obklopovala, tma (nemoc, bolest, problém) zmizí, jako by nikdy nebyl.

Quantum Quattro čištění a nabíjení kamene
S kamenem pracujte intuitivně. Máte-li pocit, že kámen nespolupracuje, pravděpodobně vám tím dává najevo, že přišel čas, kdy je potřeba jej vyčistit a nabít. Umyjte ho pod tekoucí studenou vodou a položte na nějaké stinné místo někde v přírodě (na zahradě, v lese, u jezírka apod.) alespoň na dva dny. Neberte ho do ruky, dejte mu čas.

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky