Q-Link SRT-3 biorezonátor přívěsek, modrá

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
2.965 Kč
Kód: QL-1120
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek Q-Link®

Biorezonátor Q-Link® je autorezonanční regulátor biopole. Jedním z nejcitelnějších dopadů civilizace je rozvrácený bioenergetický informační systém těla. Speciálně konstruovaný oscilátor SRTTM harmonizuje a podporuje oslabené biopole člověka. Životní procesy v organismu tak mohou probíhat optimálně, což posiluje odolnost proti stresu a rušivým vlivům prostředí. Více o biopoli čtěte zde. Více o stresu čtěte zde.

Q-Link® - vědecký výzkum

Patentovaná technologie SRTTM - Sympathetic Resonance Technology, technologie souladných rezonancí, je nejvíce vědecky prozkoumaná metoda bioenergetické ochrany na světě. Od roku 1991 byla vyvíjená a testovaná na předních světových univerzitách a vědeckých pracovištích. Více o SRTTM čtěte zde. Více o vědeckém výzkumu čtěte zde.

Q-Link® - harmonizace a podpora biopole

Biorezonátor Q-Link® v podobě přívěsku na krk lze nosit stále na sobě, což zajišťuje nepřetržitou ochranu biopole a lepší fungování metabolismu. Řada biologických a klinických studií dokládá pozitivní účinky, mezi něž patří:

  • jasnější myšlení, rychlejší mentální aktivita, reakce, chápání,
  • zlepšené soustředění, koncentrace, prohloubení invence, intuice a instinktů
  • multitasking, schopnost věnovat se více věcem najednou, 
  • zvýšená vitalita, energie, vyšší výkonnost, zejména pod tlakem
  • vyrovnanost, zklidnění, lepší spánek, celkový pocit pohody
  • posílení odolnosti proti stresu, zlepšení imunity
  • posílení odolnosti proti negativnímu vlivům umělých technických polí, elektromagnetického záření, elektrosmogu, mobilů, WiFi, Bluetooth, počítačů, ale i chemie, znečištění atd.

 

Biorezonátor Q-Link přívěsek  Biorezonátor Q-Link přívěsek

 

Q-Link® - funkce přívěsku

1. Indukční cívka

Indukční cívka má průměr 2,5 cm a je vyrobená z měděného drátu celkové délky 25 m. Když se přívěsek Q-Link® ocitne v blízkosti člověka, indukční cívka zvýší amplitudy frekvencí elektromagnetického pole těla a jako transmitter, převodník aktivuje rezonanční článek. Rezonanční mikrokrystaly se rozkmitají, začnou oscilovat.

2. Rezonanční článek

Rezonanční článek funguje jako pasivní autorezonanční mikrokrystalický multifrekvenční oscilátor. Obsahuje speciálně vyrobené mikrokrystaly s čistotou 99,999%, zalité v pryskyřici. Tyto mikrokrystaly mají rezonanční vlastnosti identifikovaných a změřených frekvencí biopole. Tím způsobem jsou ve článku trvale uloženy rezonanční kmitočty, které posilují biopole.

3. Modulační destička

Modulační destička řídí fungování rezonančního článku. Působí jako modulátor, upravuje generované frekvence, aby byly koherentní a konzistentní. Obsahuje prvky pozlacené 24karátovým zlatem.

4. Pouzdro

Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního akrylu. Je vodě odolné. Tvar pouzdra navrhl mezinárodně uznávaný designér Neville Brody, který spolupracoval mj. s Depeche Mode.

Více o fungování přívěsku Q-Link® čtěte zde.

Časté otázky obecné najdete zde, časté otázky o produktech zde.

Více o produktech Q-Link® a technologii SRTTM si můžete přečíst na stránce www.q-link.eu

 

Materiál: acryl

Rozměry: 36 x 37 x 3 mm

Přívěsek biorezonátor Q-Link SRT- 3 dodáváme včetně nastavitelné šňůrky.


Záruka vrácení peněz

Díky dlouholetým zkušenostem uživatelů z celého světa víme téměř jistě, že budete s přívěskem Q-Link® spokojeni. Proto poskytujeme prodlouženou 90 denní garanci vrácení peněz. Přejeme vám, aby vám produkty Q-Link® dobře sloužily a přispěly k úspěšnému a spokojenému životu, stejně jako pomáhají milionům našich zákazníků ze všech kontinentů.

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují