Podívejte se do kategorie Andělé

Pyramida - Jaspis dalmatin 35 mm

Pyramida - Jaspis dalmatin 35 mm

Kód: CRYMA-38PY35
Jaspis dalmatin je kámen uzemňující a stabilizující. Působí blahodárně na nervový systém, zklidňuje, přináší klidný spánek.
Připraveno k odeslání
255 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Pyramida - Jaspis dalmatin 35 mm

Energetická pyramida je vyrobena z přírodního kamene - jaspisu dalmatinu. Každý jednotlivý kousek je originálem (může se od vyfoceného lehce lišit - barvou, kresbou na kameni). Jaspis dalmatin je kámen uzemňující, stabilizující, energii přinášející. Tento druh jaspisu je silným ochranným kamenem. Věří se, že pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění záměrů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí. Jaspis dalmatin blahodárně působí na nervový systém, zklidňuje, přináší klidný spánek.

Jaspis dalmatin a léčení
Vibrace jaspisu dodávají energii, podporují trávení, pomáhají zmírnit porodní bolesti, podporují funkci pohlavních orgánů a oběhového systému, údajně prodlužují sexuální rozkoš.
 
Očista a nabíjení jaspisu
Jaspis nechat přes noc v misce s vodou, nebo ho očistit pod proudem vody a pak vystavit na slunce. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.

 

Egyptské pyramidy nebyly postaveny náhodou. Tvar pyramidy je prastarým tradičním energetickým a informačním harmonizátorem, tvarovým zářičem. Informace je podle moderní informační fyziky kromě hmoty a energie třetí stavební prvek Vesmíru. Je to jakýsi „povel“, nastavení, které určuje momentální stav hmoty a energie v daném časoprostoru.

Zmenšené modely a makety pyramid mají podobné účinky jako skutečné pyramidy, bez ohledu na materiál, z něhož byly vyrobeny. Pro dosažení potřebné rezonance, tedy zvýšení amplitudy vibrací při určitých frekvencích, je důležité zachování původních proporcí. Zachování "zlatého řezu", tedy poměrů stran v pravoúhlém trojúhelníku   3 : 4 : 5, sklon stěn 65°, severo – jižní orientace při umístění.

Pyramidy vstřebávají, shromažďují, modifikují a transformují kosmickou energii a informace. Tuto soustředěnou, kumulovanou a harmonizovanou kosmickou energii spolu s informacemi dále vyzařují. Působí tak na částice, atomy, molekuly a krystalové struktury umístěné v jejich dosahu.

Harmonizace informací, hmoty a energie v pyramidě blahodárně působí na člověka a jeho prostředí. Přestože moderní věda dosud nemá pro uvedený jev vysvětlení, je ze zkušenosti známo, že pyramidy různých velikostí jsou v praxi po celém světě běžně účinně používány např. pro:

  • sušení bylin, vysušování organických hmot, především potravin,
  • zabránění plesnivění a hnití, přírodní konzervaci,
  • energetizaci, zlepšení chuti a kvality potravin, nápojů, vody,
  • posílení organismu, zvýšení imunity, regenerační a léčebné účinky,
  • zmírnění bolesti, urychlení hojení ran, pohmožděnin, popálenin,
  • neutralizaci geopatogenních zón, negativní zemské energie
  • ostření žiletek, klidný spánek, dobré sny

S modely pyramid můžete harmonizovat a pozitivně nabíjet prostory, v nichž se zdržujete, domácnost, dílnu, kancelář, ateliér, auto atd.  Zregenerují vaše síly, posílí vaše zdraví i psychiku, účinně fungují jako ochranné a pomocné talismany a amulety. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vonné tyčinky fantasy - Zelený muž Vonné tyčinky fantasy - Zelený muž Kód: CRYMA-IS66123
Zelenou loukou cesta prošlapaná, sluncem ozářený palouk obklopen vzrostlými duby…
44 Kč
Bachovy květové BIO esence Roll-On - Stres Bachovy květové BIO esence Roll-On - Stres Kód: LFB-roll-stres-10ml
ROLL-ON Stress představuje rychlou pomoc v obdobích zvýšeného stresu nebo při…
329 Kč