Pyramida pryskyřice s jantarem 3 cm

Připraveno k odeslání
168 Kč
Kód: BL-PJ3
Kategorie: Pyramidy z kamenů
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Pyramida je vyrobena z pryskyřice se zalitými kousky pravého jantaru. Pravý jantar je tvrdá, lehká a křehká surovina, která se nachází v nepravidelných vrstvách třetihorních písků a jílovitých břidlic. Opracování takového materiálu do tvaru pyramidy není možné, proto se jantarové pyramidy vyrábějí z pryskyřice, do které se zalévají odštěpky, úlomky a prach z pravých jantarů. Mimochodem, právě onen jantarový prach vytváří v pryskyřici úžasné zlatavé odlesky.

Na blízkost jantarů reaguje čakra solar plexus (3. čakra zvaná Manipura), což je centrum síly člověka. Relaxace v blízkosti jantarové pyramidy či hraní si s ní (třeba pozorování odlesků uvnitř pyramidy) stimuluje tuto třetí čakru, podporuje dobrou náladu, pocit tepla, bezpečí, naplnění, energie a chuti něco tvořit.


Egyptské pyramidy nebyly postaveny náhodou. Tvar pyramidy je prastarým tradičním energetickým a informačním harmonizátorem, tvarovým zářičem. Informace je podle moderní informační fyziky kromě hmoty a energie třetí stavební prvek Vesmíru. Je to jakýsi „povel“, nastavení, které určuje momentální stav hmoty a energie v daném časoprostoru.

Zmenšené modely a makety pyramid mají podobné účinky jako skutečné pyramidy, bez ohledu na materiál, z něhož byly vyrobeny. Pro dosažení potřebné rezonance, tedy zvýšení amplitudy vibrací při určitých frekvencích, je důležité zachování původních proporcí. Zachování "zlatého řezu", tedy poměrů stran v pravoúhlém trojúhelníku   3 : 4 : 5, sklon stěn 65°, severo – jižní orientace při umístění.

Pyramidy vstřebávají, shromažďují, modifikují a transformují kosmickou energii a informace. Tuto soustředěnou, kumulovanou a harmonizovanou kosmickou energii spolu s informacemi dále vyzařují. Působí tak na částice, atomy, molekuly a krystalové struktury umístěné v jejich dosahu.

Harmonizace informací, hmoty a energie v pyramidě blahodárně působí na člověka a jeho prostředí. Přestože moderní věda dosud nemá pro uvedený jev vysvětlení, je ze zkušenosti známo, že pyramidy různých velikostí jsou v praxi po celém světě běžně účinně používány např. pro:

  • sušení bylin, vysušování organických hmot, především potravin,
  • zabránění plesnivění a hnití, přírodní konzervaci,
  • energetizaci, zlepšení chuti a kvality potravin, nápojů, vody,
  • posílení organismu, zvýšení imunity, regenerační a léčebné účinky,
  • zmírnění bolesti, urychlení hojení ran, pohmožděnin, popálenin,
  • neutralizaci geopatogenních zón, negativní zemské energie
  • ostření žiletek, klidný spánek, dobré sny

S modely pyramid můžete harmonizovat a pozitivně nabíjet prostory, v nichž se zdržujete, domácnost, dílnu, kancelář, ateliér, auto atd.  Zregenerují vaše síly, posílí vaše zdraví i psychiku, účinně fungují jako ochranné a pomocné talismany a amulety. 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť.
 
Rozměr
30 mm

Facebook komentáře

Štítky